Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » En Magyarorszagon belul...

Hajdu Peter kérdése:

En Magyarorszagon belul szeretnek disszidalni menedek jogot kapni titkos vedett szemelyazonossagot szerintetek hova kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Ugyanez a sajat hazamban Svedorszagban mar nehanyszor nem sikerult szoba se all velem se a titkos rendörseg se a Katonai titkos szolgalat . Itt van esetleg valami ilyen programja a rendszernek ?
2012. máj. 1. 12:46
 1/1 anonim válasza:

először is mindenféleképpen olvasd el friderikusz sándor-őszionte vallomás című könyvét, abban biztosan megleled az egyik választ a kérdésedre második esekben pedig ha erre nem telik, márpedig ha ilyenre vetemedsz nyílván van oka, a kilétednek és nem tudod azonosítani, hogy elolvastad e vagy sem ezrt a csodaremekmű könyvet, és valójában ha el is olvastad, akkor is eladtad, mert hajdú péter, én láttalak vasárnap a zsibvásáron, és láttam a könyveid között ezt is, és ha most akarod bezsebelni a könyveid árát, akkor az nem fog összejönni, mert viktor bácsi mindenkit biztosít arról, hogy ne tudjon megélni, és ez az álommanóidat is segíti ahhoz, hogy szvizörlend és a focicsapat bizony lehúzhatja az alsógatyádat, még akkor is amikor bezártad a fürdőszoba ajtót, de ha nincs is kulcsod,akkor szedd ki a kulcslyukból a beletömött vécépapír csikket, mert biza senki nem fog leskelődni a kukid után, de ha keresné sem találná, mert nincs akkora mérete, nah ezt hagyjuk nem tartozik a voltkedvenc friderikusz rajongóra, aki éppen írja a neked szánt levelet, de nem magamról beszélek, hanem egy másik emberről, vagyhát kitudja mi az ott, igen otttotototootottototototoooooo, nem lehet tudni, hogy ki mennyire töri magát azon, hogy neked írjon kedves szépségesss csodálatosss igényesss levecskát, éssésésésés ez még nem minden, ha most rendeli meg a tápsiszétttét, meg a láskászedőojt, akkor minden megváltozik, mert a bacon szalonna a tojásrántottával, és a répasült és rántottsajt íze nem fog összeolvadni

asszem ennyi, de nagyon be vagyok fosva, mert a szüleim elmentek bulizni, inni piálniii, a piros szemtátongós szoszédhoz, akinek az almafáján nem almák, hanem f14-ers billentyű méretű horribilis mennyiségű ismeretlen eredetű narancssárga valójában lila ízű és kék beütésű webcamera terem és a hegyező sem az igazi, de olyan igazi, jó hegyezőt rég vettem, amibe nem törik bele még a széttört belű ceruza sem, és ez aggasztó

2012. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!