Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elavult a közérdek, az erkölcs...

Elavult a közérdek, az erkölcs, az összetartás, a nemzeti minimum, az emberi jogok védelme, a szabadság, a felelősség?

Figyelt kérdés
Vagy ellenkezőleg: mi magyarok avultunk el, míg a fejlett országok tovább fejlődtek?
2009. jún. 23. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
szerintem te hülye vagy.
2009. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ceri ***** válasza:
76%

Ezek a dolgok nem avulhatnak el, mert egy egészséges társadalomnak ezek az alapvető feltételei. Nem divat, vagy fejlettségi szint kérdése.


A magyar társadalom lett ilyen bugris. Sajnos ennél nem tudok szebben fogalmazni.

A fejlett demokráciákban ennek a tizedét sem tűri el a nép, mint amit mi megengedünk ennek az ázsiai szellemiségű hordának. Sőt nemcsak megengedjük nekik, hanem vannak akik meg is választják őket. Lásd 2002, 2006.

És lásd az eredményt: a mai Magyarország.

Ha majd többségben lesznek azok akik az általad felsoroltak jelentőségét felismerik, akkor mi is előre fogunk haladni.

2009. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudom, hogy a magyarok elavultak-e, de a kérdező egy idióta.
2009. jún. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ceri ***** válasza:

Akkor te mi vagy?


A kérdező által felsorolt fogalmak kivétel nélkül pozitív tartalmúak. Nálunk pedig feltűnően veszítenek a jelentőségükből. Különösen, ha a fejlett nyugati demokráciákhoz viszonyítunk.


Pontosan ezért áll így az ország !!!


Ha valaki ilyen jó szándékú kérdésre csak így tud reagálni.....

Te genetikai szempontból talán ember vagy, de én egy egy gilisztát sem sértenék meg azzal, hogy hozzá hasonlítalak.

2009. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!