Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a tüntetések,...

Hol vannak a tüntetések, megmozdulások?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan, sőt, meg merem kocáztatni, olykor pofátlanabb intézkedéseket nyom le a nép torkán a Fidesz, ennek ellenére sehol nincsenek repülő kövek a rendőrökre, felgyújtott autók, orbán takarodj, és még sorolhatnám! Mi történt, már nem érdekli semmi az embereket, vagy meg vannak elégedve?

2012. máj. 4. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk hogy ezt a szart ti (mert en romaniai vagyok es az itteni zavargasok uj kormanyt hoztak kb. egy honapja ) meg 2014 ig kell nyaljatok en nem tudom mit csinalnek , de jo lenne a hazaert harcolni es 2006 ot megismetelni.
2012. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jóvan bújjáel
2012. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#5: A kérdés az kormányról és nem az önkormányzatokról szólt, a kettő igen távol áll egymástól, pláne az ilyen kis településen, ahol csak pár tízezer ember él. Én is egy hasonló méretű városban élek, és itt 20 évig volt fideszes polgármester, aki végig adósság nélkül, lelkiismeretesen vezette a várost, míg meg nem fúrták és most van egy "független", akinek gyenge a keze és a város gazdagjai azt csinálnak rajta keresztül amit akarnak. Na, csak arra akartam rámutatni, hogy minél kisebb egy település, annál kevésbé számítanak a pártszínek -- illetve, annál nyilvánvalóbban látszik, hogy a képviselők színvakok, ha pénzről van szó és igen jó haverok, még ha néha egy-egy beszéd erejéig szidják is egymást.


A kérdéshez: Tüntetések azért nincsenek, ahogy előttem is mondták, mert semmit nem lehet elérni velük...

2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mivel szó szerint fidesz egyeduralom van és vikike minden fegyveres erőt közvetlen irányítása alá vont szerinted hány percig lenne tüntetés mielőtt előkerülne az éleslőszer?


am vannak tüntetések de az új viktor teremtette törvények alapján nem lehet tüntetni mert 150 engedély kell 40 fős tüntetéshez amit vagy engedélyeznek és tüntetsz vagy nem engedélyeznek ami valószínűbb de ha mégis kimész a biztos urak segítenek oszolni

2012. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TheHutyutyu ***** válasza:

Több okból is:

1. A nép nem hajlandó felemelni a seggét a fotelből inkább homokba dugja a fejét és megpróbálja túlélni ezt az 1 napot.

2. Amikor a volt a tv ostrom akkor mindenki csürhézett fasisztázott és nácizott.

3. Mert nincs összetartás az egyik fél nácizik fasisztázik a másik oldal meg zsidózik és cigányozik.

4. Addig amíg békésen tüntetgetünk és zászlót lengetünk addig igen a korrupt politikusaink szarni fognak a pofánkra.

Ekkor mondta ezt Budaházy György is még régen valamelyik tüntetésen:

Hát nem szégyenlitek magatokat magyarok négyezer szaros rendőrtől féltek!!!???

Hát igen szégyelhetjük magunkat.

2012. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!