Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szavaznál a Jobbikra?

Mikor szavaznál a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Ez elsősorban azokhoz szól, akik esetleg valamilyen szinten szimpatizálnak a párttal, de nem tetszik nekik valami benne, és ezért inkább például a Fideszre szavaznak.


Min kellene változtatniuk, hogy többen támogassák őket?


2012. máj. 5. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
én legutóbb is rájuk szavaztam. egyszerűen kell a változatosság. unalmas már, hogy a fidesz meg az mszp jöhet csak szóba, pedig eddig is tudtuk, hogy hazudni mind2 tud...és megoldani se oldottak meg szinte semmit.
2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy hogy hihetnek az emberek még mindig a Fidesznek meg az MSZP-nek, mikor már volt lehetőségük bizonyítani, de a produktum elmaradt...


Amit műveltek/művelnek, annál már nem nagyon van lejjebb. Nem értem, miért félnek a Jobbiktól. Ha nem jó, leváltjuk őket is, ennyi.

2012. máj. 5. 23:01
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha elhatárolódnak a szélsőséges csürhétől, kirakják a pártból Novák Elődöt, Zagyvát, Morvait, Vonát és a többi szélsőségest, nem egetnek zászlót, nem zsidóznak sem a parlamentben, sem azon kívül, nem kezelik ellenségként a cigányokat, és nem mondanak olyan baromsagokat, hogy az iráni forradalmi gárdát hívják be. Valamint nem tatanak arab magyar barátság napját szeptember 11en. Első körben ennyi.
2012. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy Vona pont hogy a mérsékeltebb részbe tartozik.

Köztudott, hogy van a Jobbiknak egy radikálisabb meg egy mérsékeltebb része, és állítólag pont Vona benne a mérleg közepén az egyensúly.


De amúgy most mit akarnál, hogy LMP-szerű legyen és melegiolimpiát rendezzenek meg támogassanak?

2012. máj. 5. 23:16
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha vannak szélsőséges meg konzervatívabb elemek akkor előbb-utóbb úgyis pártszakadás lesz belőle. Amúgy akkor szavaznék a Jobbikra hogy ha értenének a szakpolitikákhoz. Szóval mikor el kezdenek az egészségügyi reformokról pampogni akkor odaállítanak egy rahedli magyar és külföldi orvost is a véleményüök mögé, nem pedig hozzá nem értő parasztok módjára óbégatnak a nagy világba olyan dolgokról amikhez nem értenek. Ahogy a mondás tartja: Kívűlállók ne nyílvánítsanak véleményt az intelligenciáról.
2012. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

A jobbikot inkább a fiatalok preferálják , hogyha változtatna egyes pontokon akkor talán több szavazót gyűjthetne.Például a kissé homofób pontokat eltörölhetné.Hogy miért?Mert akár transzexuális akár leszbikus az illető akkor is magyar , adófizető , dolgozó állampolgár.A jobbik azt mondja hogy kiáll a magyar állampolgárokért.De nem mindegyikért?Természetesen a c osztályú állampolgárok egy más téma.

Ha a jobbik meg akarja nyerni a fiatalokat magának akkor nem szabad így szelektálnia.

A kollégáim között is van meleg ,leszbikus is sőt meleg orvost is ismerek.Ugyanúgy dolgoznak mint én és teszik a dolgukat.

2012. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%

a magyar nép birka!sok év kell még a változásokhoz!

addig marad a NARANCS...

2012. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
meg a seggfű
2012. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Megvalósítható,elfogadható program kellene. Abbahagyni a zsidózást,cigányozást, a gyűlölködést.

Erre pedig nem képesek.

Jelenleg nincs egyetlen párt sem,akire szavazhatnék,de a Jobbikra soha.

2012. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párt akire a legtöbben szavazhatnánk. MSZP és Fidesz kilőve. A Jobbik nekem és sok embernek túl szélsőséges, ezért nem nő rohamosan a támogatottságuk. Rögtön szavaznák rájuk, mihelyt a problémáinkat nem másokra (zsidók, cigányok, melegek, hazaárulók, idegenszívűek, korcsok...) próbálnák rákenni, hanem reális megoldást és megvalósítható programot mutatnának be. A múlton már nem tudunk változtatni, hiába keressük a felelősöket. Ezzel el lehet odázni a problémákat egy ideig, de a jövő felé kellene fordulni és kidolgozni egy országot felemelő gazdaságpolitikát, amit több cikluson keresztül kellene vinni. Na akkor, mikor látom ennek a gondolkodásnak a csíráját, azonnal rájuk fogok szavazni, de addig csak eltaszítanak a polgárháború, meg hasonló baromságaikkal.
2012. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!