Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol fogadják el?

Shai-Hulud kérdése:

Hol fogadják el?

Figyelt kérdés

A munkahelyem a cafeteriát kártyán adja (mint sok más munkahely is). De eddig még sehol sem fogadták el a kártyát.

Aki tudja, mondja meg, hogy hol fogadják el Budapesten az EMC kártyát?


(EMC kártya = Első Magyar Cafeteria kártya)


Így eddig olyan "adtam is, meg nem is" dolognak tűnik, hiszen van rajta pénz, csak éppen fizetni nem lehet vele.


2012. máj. 6. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen a Google a barátod: [link]
2012. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!

Mivel ilyen kártyám van (és nem tudom használni) elhiheted, hogy már igen sok helyen utána néztem, és próbáltam különböző információkat beszerezni a használatáról.


Nem csak neked, de nekem is eszembe jutott a Google...


És nem, véletlen, hogy ezután kiírtam ezt a kérdést. Ha az általad is belinkelt "tájékoztató" lapon rákattintasz lelkesen az "Elfogadóhelyek" feliratra, azonnal láthatod, hogy semmilyen konkrét információt nem tartalmaz, csak némi öndícséretet, hogy milyen marha jó ez az EMC kártya.


Továbbra is ugyanaz tehát a kérdésem: HOL FOGADJÁK EL???

2012. máj. 6. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt -esetleg- attól is kérdezhetnéd akitől a kártyát kaptad!
2012. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Hidd el nem cikizni akartalak, de a belinkelt oldalon találtam ezt is:

"Amennyiben az EMC Cafeteria Szolgáltatásról szeretne bővebb tájékoztatáshoz jutni, hibát szeretne bejelenteni, vagy kérdése, javaslata van, kérjük lépjen kapcsolatba munkatársainkkal az alábbi elérhetőségek egyikén:


+ 36 1 391 7240


+ 36-20-462-3910


Telefonos ügyfélszolgálat munkanapokon 9:00-18:00-ig


info@elsomagyarcafeteria.hu


email-es elérhetőség munkanapokon 0-24-ig"


Nálam az lenne a logikus, hogy ezeken az elérhetőségen érdeklődnék!

2012. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

OK, köszönöm.


Na tehát a helyzet a következő.

Érdeklődtem a munkahelyemen is (tőle kaptam a kártyát), és az Első Magyar Cafeteria Szolgáltató Kft-nél is, és azt a felvilágosítást kaptam, hogy a CBA boltokban már beváltható a kártya.


Ezzel már csak az az egy probléma van, hogy eddig már 4 CBA-ban próbáltam, ahol ki is próbálták a kártyát, és mindenütt azt írta vissza a terminál, hogy ismeretlen kártya...


Szóval nem az ELVEKRE vagyok kíváncsi, higgyétek el, hogy annak utána tudok én is nézni. Ezek szépen hangzanak, csak éppen nem igazak.


Engem az érdekelne, hogy TÉNYLEGESEN hol tudok vásárolni a kártyával, hiszen január óta csak gyűlik rajta a pénz, ami ELVBEN elkölthető, csak éppen a GYAKORLATBAN nem ismeri senki.


Azt szeretném tudni, hogy látott-e már valaki olyan boltot, ahol TÉNYLEGESEN működik ez a kártya, mert úgy látszik, nem ott váltom be, ahol szeretném, hanem ahol szíveskednek elfogadni.


Nem hiszem, hogy ennek így kellene működnie, de ha már ez van, akkor inkább elmegyek messzebbre is, hogy levásárolhassam (hajrá, útiköltség...)

De legalább szeretném VALAHOL beváltatni, ha már van.


Azért köszönöm a segíteni szándékozó válaszokat. Csak ti is értsétek meg, nem az a baj, hogy nem tudnék kérdezősködni a kártya használata felől, hanem az, hogy ami tájékoztatást adnak, az (legalábbis jelen pillanatban) egyszerűen nem igaz...


Mindenkinek ment a zöld kezecske.

2012. máj. 7. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy regisztráció, vagy aktiválás hiányzik?

[link]

2012. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiányzik. :-(
2012. máj. 7. 13:56
 8/11 anonim válasza:

Ez rettenetes! Mi most kaptuk meg a kártyát, de hozzád hasonlóan én sem találok érdemi infot a neten, a munkáltatónál... Még az sem igaz, hogy a CBA-kban elfogadják, mert nem mindegyikben....Ráadásul a közelünkben nincs is az elfogadóhelyek listája szerint...


El vagyok keseredve, mert állítólag az iskolakezdési támogatást is így kapjuk majd. Eddig az utalványt hatékonyan el tudtuk költeni a hiperekben. Mi lesz, ha azt is csak "Kiss Géza Egyéni Vállalkozó Papírboltjá"-ban tudjuk elkölteni???

2012. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szedlák István válasza:
Heló az Auchan üzletházak is elfogadják csömörön tesztelve lett:P
2012. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

www.elsomagyarcafeteria.hu/

Itt cím szerint megkeresheted az elfogadó helyeket.

2012. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!