Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszerűen: mi a véleményed a...

Egyszerűen: mi a véleményed a jelenlegi kormányról? Mi alakította ezt ki benned?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Küszködnek, próbálkoznak szegények, hogy ezzel az adott minőségű és létszámú emberanyaggal ezekkel a pénzügyi és külpolitikai lehetőségekkel valami igazságosabb,normálisabb ,korrektebb viszonyokat hozzanak létre az aktív magyar lakosság érdekeit szem előtt tartva.De nem eléggé.

Azért nem eléggé valószínűleg mert , lehetőségeik ennyire vannak .Egyelőre.

2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Orbán ((Orsós) Olstein) Viktor apukáját Orbán Győző mezőgazdasági üzemmérnököt egy szép napon felkereste Soros Gyuri bácsi és emígyen szólott hozzá:


"Kitaníttatom a fiad, egyetlen filléredbe sem fog kerülni és visszafizetned sem kell. Egyszerűen csak, majd ha egyszer olyan pozícióban, kérek tőle egy aprócska szivességet..."



Mi a véleményem? Megvetem.

2012. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Azt érzem rajtuk, hogy fontos számukra az ország, és igyekeznek tenni érte, de nagyon szűk a mozgásterük. Nem tárták szét a karjukat, és mondták azt, hogy nem lehet mást tenni, ezt kövtelik tőlünk, pedig ez lett volna a legegyszerűbb, hanem minden saját érdek ellenére fölvállalták a konfrontációt a nemzetközi érdekcsoportokkal az ország érdekében. Eddig ilyet mástól nem láttunk.
2012. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Balek kormány.

és még mielőtt azzal vádolnának meg hogy ilyen vagy olyan másik pártnak a szimpatizánsa vagyok leszögezem:attól hogy az egyiket utálom,még nem törvényszerű hogy a másikat szeretem


miért balek? mekkora többsége van?2/3ados? azaz alkotmányos többsége?mégsem tud mindent megtenni a teljhatalommal értünk?miért?talán mert fáj a f..uk tenni valamit amellett hogy ŐK jól élnek. pecsenyesütőgető banda.kapja sorban a meccslabdákat de minden ziccert kihagy...ismerje be hogy kevés ide

2012. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Ekkora rablók mióta a világ világ még nem voltak.

Csak az a szörnyű, hogy a demagóg hívők ezt nem látják.

Ez pontosan úgy van mint hitler hívőinél bármit tehetett imádták.

Simicska, Nyerges Zsolt, a földek szétosztása stb. erre ugye az a válasz, az előzők többet loptak. Hát szerintem meg nem.

És nem kell a duma, hogy én biztosan egy komcsi meg mittom én mi vagyok.Századokra igazolom a családfámat nem voltunk soha tagja egy ..... pártnak sem nem úgy mint ezek szülei rokonai mindannyian.

Ezt is jól bekajáljátok hívők. Kerestek nektek egy közös ellenséget, a komcsizást és ezzel elfelejtetik, hogy lássatok, halljatok. Én ezek után még leninre is szavaznék csak ezek takarodjanak el.

2012. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Biztos,hogy jót akarnak. Ez abból is látszik,abból adühödt ellenségességből ahogy a maszoposok igyekeznek támadni őket.

Ők legalább nem bólogató Jánosok,mint a volt kormány.

Biztos vagyok jóindulatokban.Ahogy azt is tudom: a lehetőséget tekintve minden ország számára van határ.

Isten adjon nekik erőt,egészséget bölcseséget,sikert a jó vezetéshez.

Nam szapulni kell,hanem imádkozni értük,ha azt teszed,magadért teszed.

2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

1: Nem tetszik, hogy hetente "változik a valóság". Talán ez a legnagyobb bajom. Az imf hol hárombetűs szervezet, aminek kuss a neve, máskor pedig a barátunk, és hosszan lehetne sorolni a listát.

2: Láthatóan nem ismerik sem a közepes fokozatot, sem a "szürkét". Nekem túlságosan dualizált a világképük.

3: Vannak olyan ügyeik, amik nagyon antipatikusak. A Földrajzi Név Bizottságból azért rúgtak ki embereket, mert hogy nem szakvéleményt, hanem beleegyezést akartak. Elsőre el se hittem ezt az indoklást.

4: Kevesebb ideológiai, látványos megnyilatkozás, és hasonló cirkusz kéne, és több átgondoltság.

5: Alapvetően a minimális államot tartom jónak, most nem ebbe az irányba megyünk.

2012. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

A kormány a lehetőségek terén elment a falig, ha egy hajszálnyival többet próbált volna meg tenni, a világpiacokat uraló nemzetközi tőke, darabokra tépte volna az országot. Januárban majdnem nekiestek az országok mint a véres húsra éhes hiénák és keselyűk.

Ennél többet nem lehetett volna tenni. Az is világraszóló siker, hogy a végtörlesztést megjátszották, és a bankvilág ellencsapásába nem pusztult bele a kormány.

Az MSZP-nél már úgy nézett ki, hogy az országnak nincs kormánya, az ország irányítását átadták a nemzetközi szervezeteknek. Emlékezhetünk Bajnaira, hogy mindenre azt mondta, hogy mást nem lehet tenni, hisz ezt várják tőlünk.

Most van az országnak kormánya, és ez fáj azoknak a nemzetközi erőknek, amelyek azt hitték, hogy már a markukban van az ország.

Kitartás! Ez minden hazánkfia érdeke!

2012. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Elkezdtek valamit, amit még nem fejeztek be. Csak sok embernek ez még nem esett le, csak szidja mint az állat...
2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

22:08

vannak szép momentumai de ez édeskevés.ettől az összkép még gyalázatos.végtörlesztés oké a devizahitelesek egy elhanyagolható része (akinek egyébként is volt kp-ja)jól járt.ne legyél naiv ezt pont maguknak találták ki.ha olvastad volna a vagyonbevallásokat bizony számos fideszfejesnek többtízmilliós hitele volt ami hatalmasra duzzadt volna de hoztak volna egy törvényt hogy ők ne puffanjanak akkorát.

most néztem mai nap a napló műsorát a munkanélküliségről.az öltönyos krapekok nyomták a vakert hogy ezek a pályakezdő fiatalok válogatósak rögtön főnökök akarnak lenni meg istentudja nem rugalmasak bla bla.aztán riport vége felé jön a lényeg hogy:a stat szerint 500ezer álláskeresőre 4ezer meghirdetett állás jut.akkor miről pofázunk?kenjük csak a munkanélküliekre azt is hogy miért kevesebb a 4ezer mint az 500ezer.

ez a félmillió ember annyit érzékel hogy ő létbizonytalanságban van de a politikusok 750ezret keresnek havonta mert frakcióvezető bekiabálása alapján megnyomják az igen vagy a nem gombot.

2012. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!