Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne törvényes...

Hogyan lehetne törvényes keretek közt "kipenderíteni" a Parlamentből az MSZP-t?

Figyelt kérdés
Esetleg mennyire lenne lehetetlen betiltani a működését?

2012. máj. 8. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

De mégis miért kéne betiltani bárkinek is a működését? Nem szeretem őket, de egy ilyen intézkedés csak arra lenne jó, hogy bebizonyítsák: itt bizony nincs biztonság és nincs demokratikus jogállam.

Különben meg ha olyan veszélyesek lennének a titkosszolgálatok tudnának intézkedni az ügyben.

2012. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem szavazol rájuk.
2012. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Én inkább a Jobbikot penderíteném ki a Fidesszel együtt.

Nem kell rájuk szavazni,ennyi.

2012. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Pártokat csak a diktatúrákban tiltanak be.
2012. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Jogállamban ilyen szerencsére nincs, az más kérdés, hogy többen megérdemelnék. Én inkább azt várom, hogy a szavazók felnőnek végre és nem a cukrosbácsira szavaznak.
2012. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 nem dávid ***** válasza:
81%
És mitől lenne jobb ha kikerülne a parlamentből? 3/3os Fidesz uralom?? nem elég így is a 2/3mad????????
2012. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudjuk őket kipenderíteni.Még a vérkapitalista USA-ban is van kommunista párt akiknek a tagjai elvetemültebbek mint az mszpsek , ez igaz a náci pártjukra is.A demokráciának ez az egyik hátránya hogy még nekik is joguk van a véleményükhöz.
2012. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Be kell tiltani őket. Legszívesebben minden baloldali pártot betiltanék mert a nemzet ellen munkálkodnak ahogy mindig is tették Magyarországon a történelem során.
2012. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem csak őket kéne kipenderíteni onnan...
2012. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 logs ***** válasza:
55%
valószínűleg csak olyan alapon lehetne feloszlatni bármilyen pártot, hogy az "a hatalom egyedüli birtoklására törekszik" (a régi alkotmányban volt ilyen rész). ergó csak akkor lehetne "kipenderíteni", ha bebizonyítanád, hogy az egész párt azon van, hogy állampárttá váljon. ennek konkrét menetéről lásd pl. a párttörvényt (1989. évi XXXIII.)
2012. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!