Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értitek, hogy az...

Valaki0702 kérdése:

Miért nem értitek, hogy az Eu. Csak a világkormány felé sodorja Európát és akkor oda minden?

Figyelt kérdés
Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák amellett, hogy angolul kéne beszélnünk a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne. Ébredjetek már fel!!!!

2012. máj. 4. 13:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%

Az Európai Uniót a szabadkőművesek álmodták meg.

Eltörli a nyelveket és nemzeteket. Egy nagy katyvasz lesz Európából és mindenki egy nyelven, angolul fog beszélni. (nyáron Németországban szoktam dolgozni és a munkahelyemen a németek is angolul beszélnek + Svédország ilyen)


A pénzimádat hajtja őket és a fogyasztói társadalom.

Orwell jól meg írta az 1984-es művében.

2012. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

65

Orwell hol írt a pénzimádatról meg a fogyasztói társadalomról az 1984-ben, te egyötödrészt félművelt? Pontos idézetet kérnék, a szöveg minden bizonnyal fent van online.

2012. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
A második megint kiforgatja szegény Orwell 1984 c. művét. Pedig a párt egyik ellensége egy a szabadkőművesekre hajazó szervezet volt.
2012. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

"az Eu. Csak a világkormány felé sodorja Európát és akkor oda minden"


"Az Európai Uniót a szabadkőművesek álmodták meg.

Eltörli a nyelveket és nemzeteket. Egy nagy katyvasz lesz Európából"


Manapság amikor ott vannak a nagy országok pl. USA, Oroszország, Kína, egy felaprózódott, viszonylag kis államokkal teli Európa egyszerűen halálra van ítélve. Lehet hogy sok lúd disznót győz de csak akkor ha összefognak! Ezen lehet elgondolkodni!


És kérdező, én is javaslom hogy keress fel egy szakembert, nem politikai hanem pszichiátriai szakembert, köszi.

2012. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
18%

"a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne"


A korona NEM vasból van.

2012. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
33%
A Fidesz pont a zsidó Világkormány és a Rockefellerek ellen küzd.
2012. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
63%
Majd amikor az USA, Kína, India, Orosz Föderáció méretű kolosszális államok, birodalmak eltapossák a megosztott, lepkefing méretű európai államokat, akkor majd lehet magyarkodni, németkedni stb. Megnézném a pofájukat akkor! Majd büszkén nyomoroghatnak, dögölhetnek meg a nagy nacionalizmusukban.
2012. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a kérdező provokál.


"Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák"


Ennyire buta ember nem lehet valaki...

2012. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként már az arabok is egységesednek ( [link] majd lehet nézni amikor bedarálnak...
2012. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
41%

79

Én is nagyon sokáig azt hittem, hogy a hülyeség egy bizonyos szinten túl szándékos, aztán láttam egy rakat akciónácit az Örs környékén, ahogy azt írják a falra, idézném " tóth kutyák" és "spig hell". Mindezt bakancsban-bomberban-tarkopasz fejjel. Ettől persze a kérdező még lehet troll.

2012. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!