Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégse lesz Magyarország...

Mégse lesz Magyarország Európa éllovasa, sőt a végén fogunk kullogni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 16. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Én bízok a fideszben, hogy legalább az IMF hiteleket visszafizetik.
2012. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sz1u ***** válasza:
41%
Hát igen... A "Gyorsnaszád" immáron a fideszesek "Pannonpumája".
2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Eddig a Fidesz hozta legközelebb a gazdaságot ahhoz, hogy felzárkózzunk Nyugat-Európához.
2012. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Eddig a Fidesz hozta legközelebb a gazdaságot ahhoz, hogy felzárkózzunk Nyugat-Európához."


És ezt mire alapozod? Egyáltalán nem ez történik. Sok piac pang vagy recesszióba van. (lsd: építőipar)

A válság óta valamivel jobban állunk, de ennek egyik legnagyobb okba Bajnai volt. Őt még Orbán is elismerte. AZ ő ideje alatt kezdett a GDP javulni, annyira, hogy még pluszban is tudott zárni. ÉS mint látjuk újra elkezdett zuhanni. Sőt vannak elemzők akik idén recesszióra számítanak. AZ első negyedév adataiból ez nem hihetetlen.

2012. máj. 16. 11:42
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az a véleményem hogy az Orbán-kormány szerencsésen elkerülte az államcsődöt, és most már egy lassú növekedés figyelhető meg.
2012. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért látom reménytelennek a helyzetet, mert egész egyszerűen a fidesz szavazókat nem érdeklik a tények. Van egy tényadat, miszerint vacakul áll a gazdaság, visszaesés van, erre Egységsugarú József beírja ide a kezével, hogy "lassú növekedés". Matolcsy az elkeserítő adatok napján közölt egy kábítószeres befolyás nélkül értelmezhetetlen cikket arról, hogy mennyi előnye van a "gazdasági szabadságharcnak". Nem teljesen értem ezt a kifejezést sem, most mégsem megegyezni akarunk az IMF-el? Milyen szabadságharc lett volna 48-49, ha hetente követeket küldünk Ferenc Jóskához, hogy megegyeznénk?
2012. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Nekem az a véleményem hogy az Orbán-kormány szerencsésen elkerülte az államcsődöt, és most már egy lassú növekedés figyelhető meg."


Idén januárban volt az egyik legmagasabb a csődkockázat, ezen felül a nettó államadósság újabb csúcsokat dönt. Azt azért senki ne felejtse el, hogy hazánk továbbra is hiteleket vesz fel. Csak annyi különbséggel, hogy most államkötvényeket bocsát ki. Tavaly volt az eddigi legnagyobb nemzetközi kötvénykibocsátás.

2012. máj. 16. 12:03
 8/13 A kérdező kommentje:

Meg április.


[link]

2012. máj. 16. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk ez a visszaesés szerencsére még mindig gyérebb, mint a 2002-2010-es korszak. Ez a tényadat, akármilyen diagramot is nézünk....
2012. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Mondjuk ez a visszaesés szerencsére még mindig gyérebb, mint a 2002-2010-es korszak. Ez a tényadat, akármilyen diagramot is nézünk...."


LoL. Te tudod egyáltalán mit mondasz, vagy hülye érvekkel akarod a fideszt védeni????



Nézd már meg a diagramot. A válság kezdetén volt csak nagyobb visszaesés.

[link]


1,5% receszesszió.

2012. máj. 16. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!