Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor tényleg zsidó?

Vona Gábor tényleg zsidó?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen alapon támadják a jobbikosok a zsidókat?
2012. máj. 20. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%

Nem zsidó de diktátor hajlamai vannak pont mint Orbán Viktornak.


Büntetné az ateizmust ,a vallástalanságot, katonaságot erőszakolna olyan emberekre is akik nem akarnak katonák lenni büntetné homoszexualitást meg mindent.A jobbikot már rég meg kellett volna szüntetni a fidesszel meg az MSZp-vel együtt.

2012. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, hol az összefüggés.
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
a kuruc.info-n olvastam, csak azért kérdeztem, az meg szélsőjobbos oldal
2012. máj. 20. 14:47
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

Magyarországon szerintem nincs olyan ember, akiben ne lenne zsidó vér.

Amúgy ugyanolyan alapon támadják a zsidókat, mint a tilosban parkolókat :D

2012. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

A jobboldal kedvenc igazmondó kiteregetője, Posta Imre szerint igen:


[link]

2012. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5-ös, ez hamisítvány, a nap sem stimmel, Vonát akkor még nem így hívták, stb. Már ezerszer meg lett cáfolva.
2012. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanmár. Ezek szerint ha egy zsidó csoportosulás árt az országnak, azt támadni kell, míg ha ugyanezt nem zsidók teszik, akkor nem kell?
2012. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
de érdekes kitörölték a válaszom. Szólásszabadság 2012! Kezdem azt hinni, hogy nem véletlen hogy itt gyakorikérdéseken legtöbbször a jobbos válaszok szinte a megjelenésük után 0-án állnak. Pedig a lényeget írtam le de nem értette senki. Szerintetek ha egy zsidó származású kislányt meglát Vona Gábor nekiesik bsabeall ütővel meg bakanccsal megrúgdossa? Azokkal az emberekkel van baja, akik a külföldi érdekeket szolgálják, és nálunk a (nem írom mert még kitörlik a válaszom) nagy többsége ezt teszi, de nem csak ők persze. De a legtöbb embernek csak az jut az eszébe hogy Vona gázkamrába akarja küldeni mindegyiküket. Vajon a cigányokkal mi a baj? Hogy sötétebb a bőrük? Egy fenét.
2012. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Mert a cigánybűnözés egy súlyos probléma amit persze sokan nem is akarnak elhinni hogy létezik. Itt arról van szó hogy konkrétan egy népcsoport nagyon magas százaléka bűnöző életmódot folytat, vagyis náluk ez szinte szülőről gyerekre száll. És tovább fog súlyosbodni ha nem teszünk valamit, ők ugyanis egyáltalán nem szándékoznak. Nekik nagyon jó ahogy most van, hisz a semmire is kapják a pénzt, ami megint probléma, hisz károkat okoz az országnak. Ez ugyanaz mint amikor valaki azt mondja hogy a holokauszt azért volt rossz, mert bizonyos népcsoportokat akartak kiirtani szervezetten. A cigánybűnözés is ugyanez. Nem mindegyik bűnöző, de egy bizonyos népcsoport többségére jellemző, hogy ilyen életmódot folytat. Akinek meg a gyerekei járnak cigányokkal egy osztályba (főleg vidéken) az tudja hogy nem a magyarok terrorizálják őket, hanem pont fordítva. Már ott elkezdődik ez az egész, hisz nem akarnak beilleszkedni. A legapróbb lopásoktól vagy akármitől kezdve a legaljasabb dolgokig mindent elkövetnek, errefelé is ahol én lakom.
2012. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Itt olvastam:" [link]


A lapon Vona családot ír, de tudtommal Vona Zázrevich néven született, és csak a kétezres évek közepén változtatta ezt meg.

2012. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!