Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor tényleg zsidó?

Vona Gábor tényleg zsidó?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen alapon támadják a jobbikosok a zsidókat?
2012. máj. 20. 14:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy el akarom tüntetni őket? Én utálom őket személy szerint, de nem a bőrszínük miatt, és senki sem mondta hogy el akarom tüntetni, ahogy a jobbik sem mondja. Éljenek emberként, normálisan, törvényt és a többi embert tisztelve, és akkor nincs velük probléma. Azon mi a rasszizmus, hogy nem tudsz velük normálisan beszélni pl. mert egyből azt keresik ogy hol tudnának átverni, vagy megverni. Hogy egyből beléd kötnek a mert látják hogy magyar vagy. Hogy nem védheted meg magad, mert egyből rádfogják hogy rasszista vagy. Ha fogalmad sincs az egész dologról, akkor miért szólsz bele? Itt ha egy magyar gyerek megpróbálta megvédeni magát ellenük, másnap az egész család az iskolában volt, és jól helybenhagyták a gyereket. A tanár meg csak állt és nézte, hogy avatkozhatott volna bele, hisz őt is megverik. Velem ilyen nem volt, de olyan igen, hogy nem mertem megvédeni magam, mert tudom mi lett volna aztán. És nekem ne mondja senki hogy a nagy többségük nem ilyen. Lehet hogy budapesten vannak olyan helyek ahol nem, de az ország nagy többségében igen. Mégegyszer, nem azzal van a baj, hogy cigányok, hanem hogy milyen életmódot folytatnak, és a viselkedésükkel, amin változtatni kell de sürgősen.
2012. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Látom szóltatok a moderátoroknak Jobbikosok és kitöröltettétek a válaszom. Akkor leírom még egyszer. A Jobbik egy ÁLLAT párt! Már rég el kellett volna takarítani az MSZPvel és a fidesszel együtt. Ha mégis Jobbik kerül hatalomra, ami a legvalószínűtlenebb elhagyom az országot és nem térek vissza. engem ne irányítson senki, hagyjanak békén. Minden jobbikos csak irányítani akar, azt akarják hogy az alárendeltjei legyünk. Nekem ilyen vezetés nem hiányzik, Köszönöm.
2012. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"engem ne irányítson senki, hagyjanak békén. Minden jobbikos csak irányítani akar, azt akarják hogy az alárendeltjei legyünk"


Szerinted aki kormányon van, az mit csinál?:)) Nem irányít véletlenül? Pont az a baj, ha - akiknek ez a dolga volna- nem ezt teszik.


Más kérdés hogy egyetértesz- e velük, vagy sem.

Dehát, ahogy már egy "nagy" politikusunk megmondta vót: ha nem tetszik, el lehet menni...

2012. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kérdés meglehetősen álszent - antiszemita színezetűre sikerült.

Miközben pillogsz hogy akkor most a jobbik miért támadja a zsidókat ( ezt mondjuk érdemes lett volna jobban kifejtened), aközben azt forszírozod, hogy Vona Gábor esetleg akár zsidó is lehet.


Nekem nincs bajom a Zázrivecz névvel, de az hogy VG-t így anyakönyvezték, az annak köszönhető, hogy Vona nagyapja meghalt, a nagyanyja új férje pedig nevére vette VG apját. Később Vona felvette ( ha úgy tetszik, visszavette) a nagyapja vezetéknevét.


Remélem, most már tudsz aludni.

2012. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%

" Ha mégis Jobbik kerül hatalomra, ami a legvalószínűtlenebb elhagyom az országot és nem térek vissza. engem ne irányítson senki, hagyjanak békén"


mi lennénk a legboldogabbak. hajrá! tedd azt, kérlek!

2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tudod 14-es, azokkal van a legnagyobb probléma akik gondolkodás nélkül vagdalkoznak ilyen szavakkal.
2012. máj. 20. 19:05
 17/29 anonim ***** válasza:
pontosan melyik szóra gondolsz?
2012. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Vona Gáborban annyi zsidóság lehet m,int bennem 0% de lehet, hogy 10% esélytelen már csak egy két megszólalására tekintve is. Én szeretem a Jobbikot viszont a zsidó gyűlöletüket soha nem fogom meg érteni.
2012. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Dick Esmen ***** válasza:
Nem tök mindegy?Heydrich is zsidó volt aztán ez lett belőle: [link]
2012. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: milyen alapon antiszemitázik az az eredendően "panelproli", mára ( "vérverejtékes munkával") dúsgazdag politikus, aki egy egykor kifosztott zsidó villájában éli világát?
2012. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!