Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha (valamilyen...

Mi lenne, ha (valamilyen csoda folytán) az MSZP nyerné meg a választásokat 2010-ben?

Figyelt kérdés
Mi lenne az ország reakciója?
2009. jún. 28. 09:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Miért is a hülye politikusainkra haragudtok?

Miért nem vonjátok felelősségre azokat, akik nem mennek el szavazni, pedig mehetnének? (nem az ágyhoz kötöttekre gondolok)

Miért nem az adócsalókra haragudtok, amikor a magas adókra panaszkodtok? MIATTUK MAGAS, akik ki akarnak bújni az adófizetés alól. Tessék őket feljelenteni, akinek tudomása van ilyenről.

Tudom, hogy xar az MSZP, és xar az SZDSZ és xar a Fidesz és xar az MDF. De akkor mégis miért engedjük, hogy ott maradjanak? Tessék szavazni, és rúgjuk ki őket. Ha nem szavazunk rájuk, akkor nem nyerhetnek.


A sportkedvelők nyelvén: Mi, szavazók vagyunk az ország kapusai, ha nem tudnak gólt lőni, nem nyerhetnek.


A tévénézők nyelvén: Mi vagyunk a nézők, ha nem nézzük a szennyműsort, ha átkapcsolunk, nincs nézettség és leveszik az adásról.


Mi lesz, ha az MSZP nyer? Nem tudom, de lehet szidni azokat, akik vakok belátni, hogy a jelenlegi parlamentünk tele van pisisekkel, és lehet szidni azokat, akik nem mennek szavazni.


Én megyek szavazni és nem szavazok a jelenlegi parlamentből senkire. Mást támogatok, de ezeket a hisztis dedósokat, akikről már csak a pelenka hiányzik és mellőlük egy óvónéni, nem.

2009. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

"Miért nem az adócsalókra haragudtok, amikor a magas adókra panaszkodtok? MIATTUK MAGAS"


Fordítva. a magas adók miatt magas az adóelkerülés.


"Tudom, hogy xar az MSZP, és xar az SZDSZ és xar a Fidesz és xar az MDF."


Ha elég magasra teszed a mércét, akkor a világon minden "xar". Csak nincs értelme így gondolkodni (mert ez nem is gondolkodás).

2009. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

18:11


Szerintem sok cég visszaél azzal, hogy a dolgozók rászorulnak, és feketén dolgoztat, a dolgozók meg félnek tőlük. Gyávák bejelenteni (én megtettem)... Összefogással többre mennénk.


És szerinted csak ez a 4 párt van? Szerintem nem, de ez a 4 már elásta magát. :-)

2009. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!