Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha (valamilyen...

Mi lenne, ha (valamilyen csoda folytán) az MSZP nyerné meg a választásokat 2010-ben?

Figyelt kérdés
Mi lenne az ország reakciója?
2009. jún. 28. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrófa lenne.

Az ország reakcióját nem tudom, de akkor ők választották meg, nem?

2009. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Ez ugyan nem valószínű,de nem lenne rosszabb,mintha a Fidesz nyerné meg.A reakció meg ugyanaz,mint az eddigi választásoknál: a Fidesz csalást kiáltana.
2009. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

22 éves vagyok, 2 éven belül diplomázok. Ha az mszp marad kormányon, akkor emelem kalapomat, és viszem a diplomámat külföldre. Mert ezt már ideileg nem lehet kibírni ami itt van!!! És külfödön legalább jól keresek és még a szüleimet is tudom segíteni, hogy ne legyen a helyzetük ennyire elkeserítő.


Hogy mi lenne az ország reakciója? Hát nem tudom de én kínomban röhögnék szerintem, vagy nem is tudom...

2009. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
forradalom,nem csoda lenne hanem CSALÁS!!!!
2009. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tüntetés országszerte!
2009. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Csodák nincsenek,véleményformáló közvélemény kutatók annál többen. És akkor 2006 Szeptember 17 lenne.
2009. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne? Ugyanaz történne, mint most vagy az elmúlt években. Pl. gondoljunk a besúgóra, a öszödi beszédre vagy a libákra. Akiben van tisztesség, az ilyen háttérrel nem politizál. Ez a viselkedés az egész pártot jellemzi.
2009. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Aki nem megy el szavazni, az ne hisztizzen, szóval rajtunk múlik. Én se az MSZP-nek se a Fidesznek nem örülnék, de én elmegyek szavazni, és nem rájuk szavazok, és a családom többi tagja se, mi a Jobbikat és az LMP-t fogjuk támogatni.


Ha olyan nyeri, aki ellen felháborodnak, akkor inkább azokat tessék előszedni, akik nem mennek el szavazni, és a szavazópapírok összeállítóit, ha nem vezetnek fel egy olyan lehetőséget, hogy "egyik sem" (mert olyan is van, aki ezt jelölné).

2009. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Anarchia
2009. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Na ez jó kérdés?

1 Itthol: Nép felkelés , mert ezzel a hozzá állásal kizárt hogy csalás mentesen nyerjenek.

Nem egyszerűen az Öszöd és hasonlók, hanem az a kár amortizálja őket, hanem az erkőlcsi minimumnak nevezett alap hiánya. Hogy inkább a politikai agónia mint a tisztesség, ha már egyszer elkúrták!

2. Külföld : Már kinn rég tudjaák hohy ők alkalmatlanok csak még kivárnak és igyekeznek másokat megkörnyékezni a lbbijaikkal. Viszon azt tudják hogy az Mszp = caos.

Nincs alternatívája ennek a kérdésnek.

nem nem nem (fenyő)

2009. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!