Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég unalmas, ellenzékből rá...

Elég unalmas, ellenzékből rá vakkantgatni a kormányra és úgy beszélni hogy majd mi megmutatjuk mi jobban tudjuk. Miért csak ellenzékből tudják jobban?

Figyelt kérdés

a pártok ha hatalomra kerülnek nem megy más mint a luxuskörülmény nekik az embereknek meg a megszorítás.

A Vona úr is magyaráz,kritizál, demagógizál de tudom ha kormányozhatnának csak újabb megszorítás lenne.


2012. máj. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ellenkeznek,mert ezzel akarnak szimpatikusnak tűnni.Nagyon jól tudják, mit akar az egyszerű halandó hallani.Azt hogy a jelenlegi kormány sz@r és ők bezzeg jobbak lennének, eljönne a kánaán, ha kormányra kerülnének.Persze tudják ők, hogy erről szó sincs, csak kormányra akarnak kerülni, aztán ugyanazt csinálnák, amit a többi...megszorításokat.
2012. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enni végülis lenne mit, ha szereted a cigánypecsenyét, és kannibál vagy. A többi meg majd megoldódna valahogy. Szerintük.
2012. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Miért csak ellenzékből tudják jobban?"


most tekintsünk el attól, hogy a jobbikot (is) retardűltnak tartom már.

Amiről te beszélsz az pont a fidesz-mszp párosra igaz.


A jobbik még nem kormányzott, így őket nem vádolhatod azzal, hogy élesben nekik se megy. Feltételezni lehet, hogy talán nekik se menne, meg ők is csak lopnának. Valszeg így is lenne persze.

2012. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A Vona úr is magyaráz,kritizál, demagógizál de tudom ha kormányozhatnának csak újabb megszorítás lenne."


Igaza van az előzőnek: ők még nem bizonyítottak semmit, mivel nem voltak még kormányon. Nem értem, miért prejudikálod épp őket, mikor van épp elég választék a politikai svédasztalon, akikre ezt az állításodat rá lehet húzni.


Vagyis dehogynem: értem én:)

2012. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kritizálni a legkönnyebb. Az ellenzéknek pedig az a dolga, hogy kiálljon ellenzéki szavazóiért. Gondolj csak bele, van a szomszédod. A szomszédodnak nagy adóssága van, az anya nem dolgozik, az apa csak 4 órában, sok a gyerek. Belépsz, és azt mondod, hogy te majd jobban csinálod. Kidobod az apát, beállsz a helyére, de rádöbbensz, hogy az adósság csak nő, a pénzedből nem tudsz kijönni, az asszony nem akar dolgozni, csak költi a pénzt, a gyerekeket pedig nevelni kell, öltöztetni.


Bárki kerül kormányra, szükségszerűen pénzt kell előállítania. A pénz a bankoknál, a multinál, a vállalkozóknál és a népnél van. Talán egyszer könnyebb lesz...

2012. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!