Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldre költözött magyarok!...

Külföldre költözött magyarok! Ti is úgy éreztétek, mikor elmentetek innen, hogy elüldöztek titeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy, engem senki nem üldözött el, egyszerűen ki akartam próbálni magam egy másik országban, aztán, mivel megtapasztaltam az élet színvonalbeli különbségeket, így külföldön is maradtam.
2012. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem sem és sokakat nem üldöznek el itthonról, /minden nézőpont és felfogás kérdése egyébként!/ egyszerüen mivel van rá lehetőség érdemes kipróbálni a lehetőségeket, ilyen egyszerü.! :-)
2012. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen erzesem. Otthon egyszeuren - csaladi hatter hianyaban foleg- valahogy nem jutottam elorebb. Egyszeruen nem akartak kifizetni a fizetesem egy-egy munkahelyen, es elkoltozni sem tudtam otthonrol abbol amit kerestem.
2012. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üldözik azokat is, akik itthon próbálnak megélni napról napra! Magyarországon az élet extrém sport :((
2018. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!