Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért féltek a Jobbiktól?

Miért féltek a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Értelmetlen félelem! Mivel Magyarországon a gyerekek 60%-át érdekli a politika ennek a 10% elmenne külföldre, de a maradék 40% később ismét 60% a Jobbikot tartja a megfelelő kormány pártnak és nem tudják őket befolyásolni a szülők, ezek a gyerekek, mi gyerekek (12 éves vagyok) 10-8 év múlva választó jogúak leszünk és akkor 90% hogy nyerni fog a Jobbik. Mindezek mellett Európába többi országában is ez a radikalitás kezd elhatalmasodni, példa Görögország ahol már gyártják a Dachmát mert látják, hogy nincs jövője a Görög Eurónak, a különbség csak az, hogy más országokban tanítják a gyerekeket a nemzeti öntudatra, változás fog jönni most már jobb ha felfogjátok!

2012. máj. 27. 14:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem fél a Jobbiktól. Persze, attól tart az ember, hogy ha véletlen megválasztanák, pillanatok alatt leamortizálná az országot. De ez nem fog megtörténni.


A gyerekeknek nem véletlenül nincs szavazati joguk. Még fogalmatok sincs az életről. Jó esetben rengeteget tanultok, és mire szavazati jogotok lesz, ésszel át tudjátok gondolni, ki lenne a valóban jó választás. Különben semmi garancia nincs arra, hogy a mostani pártokból akár egyetlen is megmarad 10 év múlva.

2012. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%

"változás fog jönni most már jobb ha felfogjátok!"


Mi az, hogy jobb ha felfogjuk? Kinek képzeled te magad, hogy megmond ki mit gondoljon?

Neked az a véleményed ami, másnak meg más. Semmi közöd hozzá.


8-10 év múlva majd rájössz, hogy a problémákat nem olyan egyszerű megoldani, mint ahogy a jobbik bemutatja. Attól, hogy mi húde Magyarok és hazaszeretőek vagyunk, szidjuk a kisebbséget és bizonyos vallási köröket, utáljuk a nyugatot és úgy teszünk mintha kelet lenne az álom gazdaság a csúnya rossz nyugattal szemben, nem fog a szánkba repülni a kaja és a számláink sem lesznek kifizetve.

2012. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
Épp azért, mert csak a gyerekek támogatják.
2012. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. azért félek, mert nem akarok egy elszigetelt, éhező-nyomorgó, kaotikus önkényuralomban élni.
2012. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
Ze még gyerek vagy, nem látsz a dolgok mögé, könnyen megvezetnek. Azért az Unió nem egy szörny, csak könnyebb mutogatni rá, minthogy elismerjék a hibájukat. A Jobbiknak nincs ésszerű és kivitelezhető programja, gyűlöletet kelt és ezzel fogja meg az elkeseredett embereket.
2012. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
71%

Nem félek tőle. Nem szavazok senkire, távol álljon tőlem a politika. Egy politikusmentes, valódi, közvetlen Demokrácia felépítésének vagyok a híve, ahol minden egyes döntés az összes érintett kezében van. Így bármi is legyen az országgal, az emberek kívánságából fog történni.

Piszkosul távol állunk ettől, de egyszer talán eljön az idő.

A Jobbik meg a mostani vezetésnél kártékonyabb nem nagyon lehet. Vagy jobb vagy ugyanilyen.

2012. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
Háát, én a mostani vezetésből sem kérek, de a Jobbikéből még kevésbé.
2012. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
71%

Nem lesz 90%-a 8-10 év múlva a jobbiknak, mert addigra felnőttök és benő a fejetek lágya.


Nem félek tőlük, mert ha valahogy hatalomra jutnának én mennék ki zakkumpakk ki külföldre, megtehetem, van egy értékes mérnökdiplomám.

Amennyi baromságot kitaláltak már ez alatt a pár év alatt, 2 hét alatt eljutnánk Kambodzsa jellegű ország felé, egy jobbik kormányzás terén.

Olyanok mint a fidesz, csak felturbózva.

Egyetlen pozítívum szól a jobbik mellett, az hogy cigányellenesek. (gondolom ezért jobbikos a jobbikosok 90%-a, mert ez egy komoly aduász.)

2012. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit provokatívabban írsz mint egy 12 éves.Én 12 éves koromban erősen a 28-as szovjet kerékpáromon törtem a fejem.

Valami itt hibádzik!!

2012. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a jobbik által alkotott diszkrimináció nem tetszik.Ateizmus büntetése , válás betiltása , családok életébe nagy mértékű beavatkozás ,vallás erőltetése,homoszexualitás büntetése ezek az intézkedések nem tetszenek.

A cigány problémát megoldaná afelől semmi kétségem.

De szavazok nektek a jobbikra de utána külföldre költözök mivel "osztály ellenesnek" fogok számítani mivel nem vagyok vallásos.

2012. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!