Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Féltek a Jobbiktól és a...

Féltek a Jobbiktól és a radikális szervezetektől? Miért

Figyelt kérdés
Nemzeti Őrsereg, Magyar Gárda 2 szárnya, Védreő Honvédaira gondolok például. A kérdést nem állásfoglalásnak szánom mellettük vagy ellenük?
2009. jún. 22. 19:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem,nagyon rendes magyar gyerekek.
2009. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Mikor még a nagypapám élt, minden héten megvette a 168 órát, én pedig elolvastam, ha nem volt jobb dolgom. Ott folyton olyanokról írnak, hogy a fasiszták így, a fasiszták úgy, annyit ijesztgettek, hogy már terveztem, mit viszek magammal, ha esetleg átvennék a hatalmat. De nem történt semmi. Se zsidóverés vagy hasonló se hatalomátvétel. Persze voltak rasszista nyilatkozatok a különböző médiákban, de ezen kívül semmi. Lassan rájöttem, hogy ez csak ugyanolyan ilyesztgetés, mint az, hogy a zsidók irányítják az országot. Talán egy kicsit valóságosabb, de akkor is csak ijesztgetés. Persze, állást kell foglalni ellenük ahol csak lehet, de nem gondolom őket különösebben veszélyesnek.
2009. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%
Nem félek.Szerintem elég kótyagos társaság,akik csak hőzöngeni tudnak,valamilyen hazafias mezbe bújva.
2009. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

rettegünk, félünk, remegünk


íjszaka nem merünk áludní! a kis purgyéim nem tudnák álúdni á bákáncsos gárdistásos fásiszták bákáncs-csáttogásáitó! fílünk!!!

2009. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Nincs okom rá, hogy féljek tőlük. Viszont vannak olyanok az országban, akik nincsenek szervezetekbe tömörülve, mégis félni kell tőlük. :)
2009. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy félni kellene. (nekem legalábbis)
2009. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Nincs okom félni a jobbiktól, mert nem vagyok tisztességtelen élősködő.
2009. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem félek,sőt maximálisan támogatom a Jobbikot,és a hozzá köthető Magyar Gárdát.Léteznek valóban szélsőséges neonáci szervezetek is,de annyira gyengék,hogy nincs okunk félni tőlük.Sokkal jobban félek azoktól a rasszistáktól,akik jelenleg vannak hatalmon.Élükön az szdsz-szel.
2009. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Féljen akinek félni kell!Még a szkinhedeket is be kellene szervezni.
2009. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem félek, mert magyar vagyok :P
2009. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!