Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mivel magyarázzátok?

Fideszesek! Mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nagyarányú kivándorlás történik az országból. Az elmult két évben rohamosan nőtt azok száma, akik külföldre mennek. (menekülnek?...) Ha a Fidesz gazdaság és társadalom politikája jó volna, akkor nem mennének "tömegesével" az emberek külföldre. Egyre többen vannak, akik végleg kint is szeretnének maradni. Mit szóltok ehhez kedves Fideszesek? (nyócévezés mellőzését kérném)
2012. máj. 28. 17:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Már Kövérnek is leesett a tantusz:

"Kövér előadásában kitért arra is, hogy véleménye szerint a mögöttük hagyott időszak eredményei egyelőre szimbolikusak, a gazdasági teljesítőképesség nem sokkal áll jobban, mint 2010-ben."


Nagy reménnyel indultak neki az emberek a 2. Orbán-kormánynak, most meg még jelei sincsenek, hogy jobbra forduljon a helyzetük.

2012. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
Ja meg azt is mondták, hogy a jéghegy csúcsa még nem emelkedett ki a tengerből, és hogy a kék szín serkenti a gazdaságot, a vörös veszélyes, mert logikus gondolkodásra késztet (!) .
2012. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
8%

Engem nem zavar. Nekem itt is jó - csak magadon múlik, hogy milyen helyzetbe hozod magad.

Külföldön sincs kolbászból a kerítés. Lehet ott dolgozni, de ott sem könnyebb. Ha nekik ez jobb - szívük joga.

Az EU-nak az a lényege, hogy oda költözöl és ott élsz, ahol akarsz. Egészségedre.

2012. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
34%

"Majd megunják, oszt hazamennek"...


Nem tudom, hogy mi az álomszerű abban, hogy kimegy valaki utcaseprő-szintű (és végzettségigényű) munkát végezni. Vagy mosogatni. Merthogy a legtöbben, akik kimennek, ilyen munkát kapnak (persze nem ilyet keresnek). Bocs, én nem ilyen munkát álmodok magamnak...


Egyébként: 2011. május 1. Mi is történt ezen a napon ezzel kapcsolatban?

2012. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

A többiek ( románok, törökök, észak- afrikaiak, arabok, stb), akik szintén ny. eu-i országokba vagy a tengerentúlra vándorolnak tömegesen szerinted az is a fityi miatt van?


Nem vagyok fideszes, de ez hiszti:)

2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
6%
Ha a számszerű adatokat megnéznéd, semmivel sem nagyobb az adat, mint a nyócévben. További kérdés?
2012. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

"törökök, észak- afrikaiak, arabok, stb"


MÁR ITT TARTUNK, hogy velük vagyunk egy szinten??? Meneküljön ki merre lát komolyan.

2012. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Naivitás a köbön, ha azt hiszed, hogy így élnél, ha Észak-Afrikában születsz, és ugyanígy alakítod az életed...
2012. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Pro Patria ***** válasza:
26%

Ennél sokkal több oka lett volna a jobboldali érzelműeknek kivándorolni Magyarországról az MSZP-SZDSZ szűk egy évtizede alatt, de mi tartottuk magunkat ahhoz, hogy "Áldjon vagy verjen sors keze: Itt élned, halnod kell."


A baloldaliak, akik pedig most vannak politikai kisebbségben (fordult a kocka), őket nem fűzik érzelmek a hazájukhoz, könnyen itthagyják, ha nekik nem tetsző, jobboldali kormány van hatalmon.

2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok fideszes, de ez miért baj? Innen elkotródnak a prolik, az angoloknak meg legalább lesz elég utcaseprőjük, vécés nénijük.

A diplomás emberek között a legkisebb arányú a kivándorlás, a leszakadt prolik és cigányok mennek ki leginkább, minden nyelvtudás vagy képesítés nélkül, mert azt hiszik, hogy ott kolbászból van a kerítés. Persze a legtöbben csak alja munkát kapnak, de azért kiabálnak fűt-fát Magyarországra, mert hogy itt milyen rossz, ott meg milyen jó.

2012. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!