Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérem szőrös fejjel, hogy a...

Megérem szőrös fejjel, hogy a baloldaliak nem fognak ajvékolni mindentől ami 1945 előtti és nemzeti érzelmű?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
A tesztoszeterontúltengés nem csak szélsőséges nacionalizmust, de hajhullást is okoz, úgyhogy a válasz NEM.
2012. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
nem éred meg
2012. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Kopaszon sem fogod megérni.
2012. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Pro Patria ***** válasza:
30%
Talán lassan kihalnak már azok, akik még a Kádár-rendszerben szocializálódtak. Onnantól kezdve valószínűleg csak a legvehemensebbek fogják a fasiszta-harangot kongatni minden hallatán, ami a gulyáskommunizmusnál korábbi esemény...
2012. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok és nem is voltam soha baloldali! De éltem 45 előtt,mint sokan mások is.

Te viszont aligha!Fogalmad sincs,hogy milyen élet volt akkoriban!

A nemzeti érzelem nem azt jelenti,hogy dicsőítsük Horthyt és Szálasit!

Hanem azt,hogy ismerjük a történelmünket,az irodalmunkat,azokat a magyarokat,akikre valóban büszkék lehetünk.

Ha valóban nemzeti érzelmű vagy,akkor légy szíves válaszolj az alábbi kérdéseimre:

Ki volt Kanizsai Dorottya,és miért lehetünk büszkék rá?

Ki volt Szapolyai János?

Ki volt Dugonics Titusz?

Melyik költőnk melyik versében írta az alábbi sorokat?

" Testvér testvér elad.

Mégis,ne szóljon erről ajakad,

Nehogy ki távol él a nemzeten,

Megutálni is kénytelen legyen!"

Vagy kitől idézem az alábbiakat?

" Hass,alkoss,gyarapíts,

és a haza fényre derül!"

Ha nem tudsz ezekre választ adni,akkor a nemzeti érzelmed csak üres szólam.

Várom a válaszodat!

2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 bumbi02 ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy google a barátunk, és 3 perc alatt ki lehet keresni ezekre a választ... De legtöbb "nemzeti érzelmű" előbb tud válaszolni arra hogy mikor volt Horthy Miklós születésnapja, mint arra hogy ki volt Kanizsai Dorottya, vagy hogy ki mondta h Hass, alkoss, gyarapíts...
2012. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

legújabb kutatások szerint dugovics titusz nem is létezett

kitalált alak -

ill. volt egy ismeretlen nevesincs katona

akire később ráaggatták ezt a nevet

(ld. rubicon folyóirat)

2012. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Pro Patria ***** válasza:
59%

Kedves 64%-os!


Először is állj már le azzal, hogy "te éltél akkor". Ahhoz, hogy a Horthy-korszakra még emlékezz, legalább 13-15 évesnek kellett volna lenned. A Horthy-korszak 70 éve volt.

Te komolyan azt gondolod, hogy bárki is elhiszi, hogy 85-90 évesen itt írogatsz az interneten?? Szerintem olyan fiatal gyerek vagy még (14 év körüli), hogy nincs realitásérzéked, azok képesek ilyen hülyeségekkel előállni.


Más: mi köze Kanizsai Dorottyának, Szapolyainak, Dugovicsnak, a Kölcsey-idézetnek a kérdéshez??

2012. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 bumbi02 ***** válasza:
85%

Az, hogy a "nemzeti érzelműek" 95%-a azt hiszi, hogy ő attól lesz nemzeti, hogy Horthyt (ne adj isten Szálasit) élteti, és azt kiabálja hogy vesszen trianon.


Csak hogy ennél több "magyarnak lenni". A "nemzeti érzelműek" nagyobb hányada azt meg tudná mondani, mikor született Horthy Miklós, napra pontosan, anyja neve, + minden adattal.. De azt hogy Istvánt mikor és ki avatta szentté, na ezt meg nem...

2012. máj. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy nemzeti érzelmű ember szeretné a magyar embereket, én még ilyennel találkoztam.
2012. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!