Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a baloldali...

Miért van az, hogy a baloldaliak úgy csinálnának mintha ki lennének akadva azon, hogy a Jobbiknak volt egy liberálisan gondolkodó fiatal tagja?

Figyelt kérdés
A baloldaliak nem mind ilyenek, mint ez a liberális eltévedt jobbikos bárány, akkor meg mi ez a képmutatás?
2010. márc. 18. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az itteni liberálisok úgy néz ki homoszexuális ellenesek

marihuána ellenesek

stb


pedig a szedesz nem legalizálni akarta? xD


ekkora képmutatást

2010. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

"Jobbiknak volt egy liberálisan gondolkodó fiatal tagja?"


jobbik meg liberalizmus se volt még együtt egy kérdésben:D

2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" Jobbiknak volt egy liberálisan gondolkodó fiatal tagja?"


jobbik meg a liberális szó se volt még együtt egy kérdésben:D


volt már jobbik=mszp

jobbik=fidesz

de szerintem jobbik=szdsz

2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én is erről beszélek :D Támogatják a marihuánásokat a melegfelvonulást, de ha a tízezer Jobbikosból van egy hozzuk hasonló akkor már vége a világnak, azt hiszik ennyivel le tudják járatni a Jobbikot, mikor a baloldali média az évek során sehogy sem tudta :D nehogy most ti itt a gyakorikérdések.hun lejárassátok a hülyeségeitekkel :D szánalmasan gyerekesek vagytok.
2010. márc. 18. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Aki drogtól beáll mint a boxutcába és utcán ordibál b+olva, meg g*izve, az nem liberális gondolkodású, hanem egy sötét, gyökér, bunkó tapló selejt.


Amúgy elég érdekes világképed lehet, ha szerinted a balosok általában olyanok mint ez a paraszt. Én legalábbis baloldaliként nem szívom készre magam, meg nem ordibálok trágárul az utcán, mint ez az állítólagosan szolid keresztény.

2010. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Talán már bírálni sem lehet A Pártot?

A Jobbik nyíltan keresztény erkölcsöket vall, a drogliberalizáció és melegfelvonulások ellen foglal állást. Erre van egy tagjuk -ráadásul szóvivő, aki drogozik és meleg felvonulókkal bulizik. Pártállástól függetlenül, teljesen jogos a (köz)felháborodás. Tudtommal felháborodni még lehet ebben az országban :)

Üdv, egy liberális.

2010. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, de lemondott a srác, már nem Jobbikos engem csak az zavar, hogy most a sok liberális úgy csinál mintha ők nem tudom milyen szentek lennének, közbe ugyanolyanok mint ez a srác aki lemondott ismétlem, szóval már nem Jobbikos. Ezzel ellentétben az szdsz és az mszp fiatal szavazói a liberálisok mind ilyenek és a politikusaik is, sőt van köztük homoszexuális is.
2010. márc. 18. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyegyerek volt, szerencsére lemondott. Szégyent hozott a Jobbikra és magára is. Nem mellesleg a keresztény értékrendre is.
2010. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A liberálisok szerint nem a viselkedésével van gond.

Azzal van a gond,hogy azt hittétek,lehet erkölcsös,keresztény,tiszta pártot létrehozni.Erről szól a jobbik kampánya.Aki tapasztalatból azt mondta,hogy nem lehet,annak nem hittetek.

Most jönnek a kifogásaitok,hogy csak egy emberől megítélni a pártot,különben is fiatal,különben is ki nem csinált ilyet,különben is nehéz kiszűrni párton belül,különben is miért is nem tetszi ez a libsiknek?

Ezek ugyan olyan kifogások,amiket már milliószor hallotunk más pártoktól.

Lesz még több ilyen eset is,de lefogadom,hogy most sem hiszel nekem....

2010. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha tízezerből egy ember téved , vagy 2 akkor azt jelenti, hogy a többi 9998ember is ugyanúgy téved? ez aztán a logika! Bezzeg mikor a cigányokról van szó, azokat tudjátok védeni a liberális pofátokkal, pedig ott az arányok pont fordítva vannak, ott 1000ből van egy normális. Na hagyjuk...
2010. márc. 19. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!