Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mikor kormányra került,...

Orbán mikor kormányra került, azt mondta, hogy a 10 legfontosabb teendői közül az egyik a MALÉV problémáinak a megoldása. Ezt ő úgy gondolta, hogy az a jó megoldás ha becsődöl?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak az állam annyi pénzt ölt a MALÉV csődjének megakadályozásába, hogy azt már tiltotta a szabad versenyre vonatkozó irányelv, mivel az állam egy céget előnyben részesített a többihez képest. A MALÉV évek óta veszteséges volt, csak szívta el a pénzt az államkasszából.
2012. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Igazából ezek a régi cégek (MÁV, MALÉV, BKV, Főkert, KFK, stb) olyan merev gazdasági struktúrával rendelkeznek, hogy egy idő után nem hogy nem lehet gazdaságosan működtetni, hanem hiába öntik bele a százmilliárdokat, akkor is rohannak a csőd felé. Ami szvsz még a jobb "megoldás".
2012. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy MALÉV híján problémái sincsenek a társaságnak. Amúgy meg úgy őszintén, hány problémát oldott meg eddig az Orbán kormány?
2012. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Én nem vagyok Fidesz párt, de már ne is haragudj, de a Malév nem Orbán miatt hanem Bajnai Miatt ment csődbe, ugyan is Gordonka vásárolta vissza, úgy, hogy aztán a kaszába nincs 1 M se.
2012. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem más cég pl. wizzair hogyan tud nyereségesen üzemeltetni ha ugyanazt csinálják mint a malév?
2012. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!