Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, vagy...

Csak én látom úgy, vagy megint azokat pontozzák le, akik a pártállammal kapcsolatban némi kritikát is megfogalmaznak, míg az ajnározók maximális pontszámokat kapnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Ezt én is észrevettem


Ha Orbánék ellen írok valamit,leszavaznak.Ha a cigányokra egy rossz szót is írok,leszavaznak.Ha szerintem a zsidók teszik tönkre az egész világot,leszavarnak


Tehát ha bármit is mondok aminek van valóságalapja akkor leszavaz a sok agymosott média által manipulált kretén.De nem érdekel akinek van egy kis esze az tudja hogy akik nagyon le vannak pontozva azok valószínűleg az igazat mondják.


De azt bírom már hogy lepontoznak de nem írnák le az ő vélemányüket vagy hogy miért pontoztak le,csak pontoznak lefele mint egy eszetlen birka,ezek miatt tart itt az ország,mást sem tudnak csak lepontozni

2012. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Első válaszoló teljesen egyetértek jó látni hogy vannak még akik kételkednek és gondolkoznak nem birka mód állnak be a sorba.Az emberek többsége nagyon könnyen megvezethető nem kérdeznek nem gondolkoznak csak tényként fogadnak el mindent amit eléjük löknek.Működik az agymosás ezt látni tapasztalni bárhol.
2012. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vree ***** válasza:
90%

Nem tudom milyen agymosásról beszéltek de én nem hallottam még egy zsidózót se képesnek lenni kifejteni a problémáját ami nem valami tökéletes hülyeségre ne lyukadt volna ki. Nem a médiát kell szidni, nektek kell megtanulni utánellenőrizni és értelmesen kifejteni az álláspontotokat.


Orbánékat ne lenne szabad szidni? Most épp meg van esve a kormány népszerűsége a szavazótábor oldalán is kicsit, ha a Fidesznek szólsz be röpködni fognak a pluszok. Nem tudom milyen kommenteteket pontozták le.


Jobbikosokból sok van a GYIKen, én úgy látom azok a fickók a legerősebb százalékszívók, nagyon védik a jogaikat és mindenkinek durván beszólnak és lehúzzák piros kezekkel.


Összeségében véve pedig az egész százalékrendszer egy hülyeség, amit a GYIKen már ezerszer kitárgyaltunk. Még a műveltségi témakörökben sem mindig feltétlenül az a helyes válasz amit a legmagasabban pontoznak. A Politika pontozása pedig tökéletesen használhatatlan. Okos ember nem a %-ok alapján dönt - ezt is pár hetente itt megeszéljük.

2012. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én többször szoktam védeni a Fideszt mint támadni, nem sok 50% fölötti értékelést kapok. Mégsem sírok a pontozás miatt mint egy mamakedvence.
2012. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as, 4-es, ott a pont!
2012. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Tessék!Itt az élő bizonyíték arra hogy a birkákat felpontozzák 100%-ra
2012. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a baromságot, annyi eszed lehetne, hogy észreveszed azt az összefüggést, hogy a kérdező hozzáállása a mérvadó.
2012. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszus. Komolyan van akit érdekel hogy fel vagy lepontozzák? Miféle előnyötök vagy hátrányotok származik ebből? Teljesen anonim az oldal. Ha hülyeséget írsz, úgyis tudják hogy ütődött vagy, ha meg jót írsz akkor tojnak rá hogy csak 20%-os vagy. Ha meg valaki meg vagy győződve róla hogy Orbán Viktor az új messiás akkor érvelhetsz bármilyen ésszerűen, te csak egy rebellis f.sztarisznya leszel aki az életére tör.
2012. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjd el az oldalt, és ne foglalkozz az ide írogató lelkibeteg magyargyűlölőkkel... Én már rég rájöttem hogy ezeket pénzelik, szóval nem érdemes velük vitatkozni. Egy feladatuk van: minden lehetséges módon pusztítani az értéke és a nemzeti identitást! Ezért ócsárolják a Jobbikot is! Ha rám hallgatsz nem idegeskedsz ezek miatt...
2012. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22:47! Bakker, én erről nem is tudtam, és eddig ingyen mondtam el a véleményemet. Mondj már pár címet, akik pénzt is adnak ezért nekem...
2012. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!