Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vajdaságot jogosan kérhetnén...

A vajdaságot jogosan kérhetnénk vissza, hisz nincs már jugoszlávia akinek a nagyhatalmak adták?

Figyelt kérdés
itt gyk n olvastam hasonló kérdést kárpátaljával kapcsolatban és gondoltam meg kérdezem mi a helyzet a dél vidékkel, de ne fujjoljatok turbómagyar meg hogy minek nekünk 1millószerb meg ilyesmi de én csak kíváncsi vagyok, szóval tudom hogy a szerbek nem adnák vissza csak úgy még ha volna rá jogunk is, de ha ténylegessen erösebbek lennénk szerbi.tól akkor háborúval nem is nátó tagállam ott vannak az albánok is szövetségesnek, a bolgárok nem szólnának bele és csak a vajdaságot foglalnánk el és belgrádot tovább nem mennénk csak erős védelemre rendezkednénkbe a duna mentén,
2012. jún. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha megjelennének a szarmaták a Kárpát-Medencében, jogosan kérhetnék vissza azt a területet amit a magyarok honfoglaláskor elraboltak tőlük?
2012. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

.... és az egész NATO úgy rúgna sejhajon minket, hogy a taknyunkon csúsznánk ki Szerbiából...


Jelenleg (ha tetszik, ha nem) EZEK a nemzetközileg elfogadott határok. Ezeken változtatni a Párizsi Béke értelmében nem lehet. Akkor se, ha nagyon szeretnénk.


Ez van.

2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem Vajdaság, hanem Délvidék. Üdv onnan!
2012. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dick Esmen ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg minek Vajdasag ? Sokkal tobb szerb van mar itt naprol napra szaporodnak a varosomban meg sok magyar van de egyre kevesebben egyre tobb szerb beszedet hallani ami nem is gond, mert a szerbek errefele tudnak magyarul sot iskolaban is tanulnak alap magyart.A baj akik ezek utan fognak jonni ok tobben lesznek es lassan mar nem fognak magyarul tanulni vagy meg tobb betelepitett szerb fog jonni akik kemeny sovinisztak na az sz@r lesz...De itt vannak mondhatni "legkevesbe" elnyomva a magyarok itt van kozepiskola sot egyetem is magyarul.Megneznem azert mennyi van Romaniaban.Vajdasagban muszaj egysegnek lennie legyen az szerb magyar vagy boszanac a "multikulti" itt mukodik eleg jol.
2012. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!