Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban feloszlatták a Magyar...

Valóban feloszlatták a Magyar Gárdát, és az ítélet jogerős?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Reméljük már alakul a Magyar Gárda 1.2
2009. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Az ítélet jogerős, feloszlatták. Azonban az a rossz hírem a kárörvendőknek, hogy a gárdisták nem olyan fiúk, hogy ha belerúgsz, elkotródik. Nem fogják feladni, és ténykedni fognak így vagy úgy. Valljuk be: szükség van rájuk.


Ja, és még egy rossz hír a naiv tv-n élő emberkéknek: a Gárda nem tett semmi olyat, ami törvénybe ütköző lenne.

Félelemkeltés? Rasszizmus? Igen? Azért mert felvonulnak, meg részt vesznek rendezvényeken? Nem tudom, hogy ettől én miért nem ijedek meg... Én sokkal jobban tartok a cigánycsoportoktól, akik éjszaka garázdálkodnak. Én tőlük félek, és sokan vannak még akik félnek tőlük, ergó félelemkeltől. Oszlassuk fel!

2009. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

hehe a felvonulás és cigáynfenyítés megmarad szal semmitse értek el evvel..csakmég népszerűbblesz énismost tervezema belépését szebb jövőt

18 F

2009. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
se egyesületként,se mozgalomként nem működhetnek tovább!!!hál'istennek...bár így is folytatják,végülis mindegy...
2009. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

buták vagytok :)

de majd pár év múlva mondhatom, hogy "én megmondtam".

2009. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt miért nem kérdezi senki hogy MIÉRT félnek a Magyar Gárdától? Érdekes én nem félek! Ellenben a cigányhordáktól akik járják éjjszaka az utcákat félek. Őket miért nem viszi be a rendőrség? Érdekes... Nekünk lehet félni, nekik nem? Kik ők? Enyit az egyenlő bánásmódról. Most ők is félhetnek, leglább megtudják milyen az. Másik dolog: Mi az alapja a félelmüknek? Naponta hallunk olyat hogy cigányok vernek (jobb esetben), ha épp nem lopnak. Olyat még nem halottam hogy a Magyar Gárda valamely tagja akár bántalmazott volna egy cigányt. Erről hónapokig beszélnének. Milyen alapja van a félelmüknek? Semmi. Nekünk viszont van. Erről enyit. Aki ezt nem érti vagy nem akarja megérteni az egyszerűen hülye. Mást nem tudok mondani!
2009. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Pontosan ezaz!!!!


A cigányok felvonulhatnak!!!???? Ott aztán dúl a falkaszellem, ha elvernek egy cigányt, odamegy 100 a segítségére!

Most, hogy a magyarok észbe kaptak végre, és van egy ilyen mozgalom, ami többek között a tagokat védelmezné kölcsönösen, próbálják megszüntetni! Fehér ember üti agyon a társát!!! Persze a bíró sz@rik rá, neki nem kell tartani a cigányoktól!

Ezaz Magyarország, cigányország.

2009. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a Magyar Gárdát igen de az Új MAGYAR GÁRDÁT NEM és nem is fogják
2009. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!