Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások elmennétek szavazni?

Figyelt kérdés
Vagy azt mondjátok, egyik kutya, másik eb.(fidesz, szoci)
2012. jún. 9. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Én nem megyek el szavazni.Előzőleg a jobbikra szavaztam.A jobbiknak is nagy volt akkor a szája mióta bekerültek a parlamentbe azóta meg meg se nyikkannak.Gondoltál beszavazzuk őket aztán élnek,mint hal a vizben a szavazókat meg le se kakilják.
2012. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is elmennék szavazni. Ezzel életben tartom az illúziómat, hogy lesz változás (pozitív irányba).
2012. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

"hogy ne legyen kétharmad"


Erre talán két éve kellett volna gondolni.

2012. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Én 2 éve is a 2/3 ellen szavaztam, sőt itt is felhívtam rá a figyelmet. Ezzel azt értem el, hogy 20-40%-ra pontoztak le.
2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Pro Patria ***** válasza:
Természetesen el. Olyan nincs, hogy valaki senkire nem tud szavazni. Legfeljebb csak a két nagyban gondolkodik, és másról nem is tud.
2012. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as igazad van, de akkor én sem mentem el szavazni mert úgy gondoltam, hogy teljesen mindegy ki nyer, nekünk úgysem lesz jobb. Arra azért nem gondoltam, hogy ennyire rossz is lehet. Nem tudtam mit jelent a 2/3-ad és azt hiszem azok sem akik akkor elmentek szavazni és arra szavaztak, de később rájöttek, hogy nagy hibát követtek el. Tanulunk mindig, de most is úgy gondolom, hogy ezután sem tudunk jól szavazni mert nincs megfelelő párt akiben hinni tudnánk.
2012. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ez egy regisztrációra vonatkozó kérdés akkor a válaszom - naná, hogy el. Ez a megtévesztés - de nyilvánvaló, hogy nem miv el nincs olyan párt akinek eladnám a lelkemet.
2012. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
persze hogy elmennék. a jobbik című pártot jelölném be :P
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!