Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adnak 15. millió ft ot...

Miért adnak 15. millió ft ot a képviselőknek? Mostmeg 200 ft helyett 800 at? Hol itt az igazság!

Figyelt kérdés
ma láttam a hirekben. hogy 200 helyett 800 at kapnak!!De ez még nem is a fizetésük ! tiszta röhely!!!!Mért nincs egy normális ember aki leveszi a fizetésüket ?legalább megtudnák milyen ha valaki minimálbéren él!!!és még dolgozó emberek akarnak megadóztatni!elvették a szocpolt is ,ezeknek meg emeleik a fizetésüket meg plussz pénzt kapnak!!! én 1 év alat nem keresek annyit mint ők 1 hónapban!!!Keményen dolgozunk mégsem elég a pénz ,mert sok a befizetés!!!!!!még hogy MAGYARORSZÁG CSŐDBEN VAN!!!!!NA HA ELVENNÉK A NYOMIKNAK A FIZETÉSÉT AKKOR NEM LENNE CSŐDBEN!!!!!!RAJTUNK AKARJÁK BEHAJTANI!
2009. júl. 3. 23:23
 1/10 A kérdező kommentje:
1.5 MILLIÓ!ELIRTAM!
2009. júl. 3. 23:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Látod-látod, ez Magyarország! Ment a hőzöngés a költségtérítés miatt, erre jól megadóztatták. Most meg egyhangúlag felemelték a pénzüket! Az a röhej, hogy ha nem ad le számlát, akkor le kell adóznia a pénzt. De mivel felemelték a négy-ötszörösére a költségtérítést, ezért ha adózik, akkor is több marad neki!

Szégyen!

2009. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nekik ennyi fizetés jár!!!!!!!MNegsem dolgoznak érte!más meg 12 orázik és 1 millát nem keres egy évben!nemhogy egy hónap alatt!

Ha nekik nemlenne enyi fizetésük,akkor tuti nem lenne bajban magyarország!

2009. júl. 4. 00:17
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Kedves kérdező! Menj te is képviselőnek. Irigykedés helyett vonulj fel az előre hozott választásokért.

Vállalj gyereket, hogy legyen nyugdíjad.

A képviselők mindig többet fognak keresni a minimálbérnél (minimum a 15-szörösét), ha ez nem tetszik, biztass mindenkit képviselőségre, akit csak ismersz, hogy nagyobb legyen a verseny.

2009. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap este láttam,röhögtem kínomban...Utánna volt a mostani BKV vezetőről is egy hír,hogy amíg az energia szektort vezette,addíg onnan is eltűnt gyanús ügyletek révén 7,5 milliárd forint....

Én elrebegtem egy imát Istenhez,hogy engedje meg egyszer csak 5 percre,hogy Én is odaállhassak a zsírosbödön szélére mint ezek!!

Ez LOPÁS!!!!

Én miért nem tehetem,csak egyszer az életben?!Nekem az is elég volna!!!!Ezek meg egyik helyről a másikra ülnek,és ott folytatják ahol a másik helyen abbahagyták!Loptál 7,5 miliárdot?Akkor te kellesz Nekünk,gyere-gyere itt még van pénz csak csepegtess Nekem is belőle!Vagy mit mondanak egymásnak?

Ez röhely,sokszor szégyenlem ezek miatt,hogy magyar vagyok!!!

2009. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is érdekes,hogy állítólag azért kapnak ennyit,mert valami hiba csúszott a számításba.A Fidesz szónoka azt mondta tegnap,hogy ők is kalkuláltak a törvény meghozása előtt,de ők sem vették észre a bakit.Érdekes,hogy most nem tiltakoznak a kormány javaslata ellen,mert a saját zsebükre tévedtek.
2009. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban egy baki csúszott,a tervezetbe,és sajna szeptemberig nem utdnak javítani rajta...

Elképesztő ez a pimaszság,ahogy a szemünkbe merik vágni,és nem is szégyenlik magukat miatta.

Ha belegondolunk,akkor milyen kárt okozó ügyletik lehetnk a háttérben amikről nem tudunk,ha ennyie pimaszul át mernek vágni minket.Egész egyszerűen MINDENT meg mernek tenni.Annyira sárosak a cégérdekeltségek,és egyébb ügyleteik miatt,hogy egyszerűen körbezsarolják egymást.

EGYIK sem kivétel,a fidesz sem,csak nekik jobb a promóciójuk....

Most a gazdasági válságra,és az emelkedő energiaárakra való tekintettel kikapcsolták egy időre a fényt az alagút végén,de megértésünket köszönik.:)

2009. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez Magyarország!Én nem tudom,más országokban is így működnek a dolgok?Vagy ott több jut az embereknek és ezért kevésbé fáj,hogy a képviselőik mennyi pénzt nyúlnak le?
2009. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

06:52-as!én egy kérdést tettem fel!! Más is tesz fel ilyen jellegű kérdéseket!


Legyél kedves ide ne irj többet, Mert nem a kérdésre válaszoltál!Az hogy én mit csinálok magán ügyem!Te nekem ne adj tanácsotkat!!És bizonyára pocsék az életed azért piszkálódsz ok nélkül,de ne itt tedd meg!!!

megérdésedet köszönjük!

2009. júl. 4. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy a Fidesz sem akkora szent.
2009. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!