Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A híradóban láttam, hogy az...

A híradóban láttam, hogy az egyik Fideszes képviselőnőnek volt egy ilyen kiszólása: "én már lapátoltam a szénát" Az öreg nyanya meg mellette kérdezte: "lapátolta a szénát? " aztán leintette :D Ez most, hogy?

Figyelt kérdés

#nyanya #széna lapátolás
2012. jún. 13. 20:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7-es, nem tudom, lehet. Fideszesre emlékeztem, bár most már nem vagyok egész biztos benne.
2012. jún. 13. 22:44
 12/19 A kérdező kommentje:
De igen LMP-s, bocs a Fidesz fanoktól :D Fent van az Mtv videótárán a videó érdemes megnézni, 6:46-tól kezdődik onnan kell figyelni :D
2012. jún. 13. 22:51
 13/19 Sz1u ***** válasza:
84%

A link (ha már a Kérdező lusta/figyelmetlen volt):


[link]


Egyébként tényleg vicces (ha esetleg nyelvbotlás is volt)...

2012. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 trausos válasza:
85%
Szabó Rebeka LMP-s képviselőnő kijelentette, hogy fenti szaktudására egy tavalyi, 4 napos magángazdaságban tett tevékeny látogatása során tett szert. Ezzel implicite kijelentette, hogy az ott szerzett tapasztalatok alapján úgy érzi(k), ezek után agrárkérdésekben saját pártjában eljutott a legkompetensebb személy státuszába... (Mivel pártja őt delegálta a földkérdések ügyvivőjének! :DDD)
2012. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"mi van bazzeg, mi itt pesten lapátoljuk. :)"


Pesten még széna sincs, csak rengeteg ingyenélő.

2012. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

06:10: ja, meg pártízezer mérnök (mint én), akik kb. nyolcszor annyi adót fizetnek, mint te.


De ha már az ingyenélésnél tartunk, nemrég keresztülautóztam egy nyugat(!)-magyarországi falun, a cigánysoron láttam ám ingyenélést. Mint egy belvárosi utcában, olyan tömeg volt, munkaidőben ott támasztották a kerítést minden udvarban és előtte, a tizenéves csajok meg a babakocsikat tologatták tele purdéval.

Neked mondom mégegyszer, hogy ez vidéken volt. Ti ott miért hagyjátok az ilyen ingyenélést?

2012. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedjetek! Itt most nem az ingyenélőkről volt szó (ami rohadtul sok van) hanem a szénát lapátoló idióta politikusról (amiből meg rengeteg)
2012. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A lósz*rt lapátolhatnák már, de pronto...
2012. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"nemrég keresztülautóztam egy nyugat(!)-magyarországi falun, a cigánysoron láttam ám ingyenélést. Mint egy belvárosi utcában, olyan tömeg volt, munkaidőben ott támasztották a kerítést minden udvarban és előtte, a tizenéves csajok meg a babakocsikat tologatták tele purdéval"


Nyugatról még jó idő vagy jó ember nem jött.

2018. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!