Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Matolcsy György meztelenre...

Ha Matolcsy György meztelenre vetkőzne a parlamentben akoor ti a FIDESZRE szavaznátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Soha semmilyen körülmények közt, még kényszer hatására sem szavaznék a fideszre, hiszen az a magyarellenesség, a népirtás pártja. A fidesznek egyetlen célja a magyar lakosság, a dolgozó emberek kizsákmányolása, rabszolgasorba kényszerítése és a nyugati tőkés érdekszféra számára való kiszolgáltatása, eladása. A magyar emberek életének ellehetetlenítése, földönfutóvá tétele.
2012. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

nincs olyan alkoholos befolyásoltság hogy erre a népgyötrő pártra szavazzak


1 kivétel van ha mentelmi jogot + lőfegyvert és hozzá való lőszert is kapok mert akkor mindre odaraknám a "voksom"

2012. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

Nem szavaznék a Fideszre - és nem azért, mert hűűűű arra aztán sohase, hanem azért nem, mert amit jelenleg is csinálnak, szerintem rontja az ország gazdasági lehetőségeit, a piacképességét, a gazdaság működését.


Ha pedig Matolcsy meztelenre vetkőzne, akkor senkire nem tudnék soha többé többé szavazni, mert egyszerűen megfulladnék a röhögéstől.


Pedro

2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem szavaznék rájuk mert amit ebben a két évben csináltak az számomra katasztrófa volt.
2012. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Én meg majdnem egy órája a logikát keresem a két cselekvés között, de egyszerűen nem találok benne semmit.


Azért mert egy politikus levetkőzik (Miért? Minek?) az miben, hogyan, miért befolyásolná az én szavazatomat??


Nem értem, na. Hogyan merült ez fel benned? Vagy ez valami FIDESZ-szavazó gyalázás akart lenne, csak az "is" szó helyett "ti" szócskát írtál? Más elképzelésem egyszerűen nincs.

2012. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sz1u ***** válasza:

Felőlem vetkőzhetne meztelenre, nagyobb majmot úgysem tudna magából csinálni.

Nem szavaznék rájuk akkor sem, ha csatlakozná hozzá Orbán, Lázár, Szíjjártó, Kövér, Varga...stb (ill. az egész bagázs).

2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kellemetlen dolog lenne megtapasztalnom ,hogy milyen ha hányok és röhögök egyszerre.



És nem szavaznék ezért rájuk,de szerintem az intenzívről máshova se nagyon lehet.

2012. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ha seggbekúrná viktorkát és atiskát is! :D
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!