Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vörös Gárda amit létre...

A Vörös Gárda amit létre akarnak hozni, mennyivel lesz jobb mint a Magyar gárda?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Semmivel. De nem is lesz ilyen szerintem. A Magyar Gárda mögött legalább valós igény van, ez a vörös gárda meg egy agonizáló párt szánalmas kis ötlete, illetve inkább az ötlettelenségének, a sodródásának a beismerése.
2009. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Volt már Vörös gárda, 1917-től sorra alakultak mindenfelé. Oroszországban, Ukrajnában, és Magyarországon is. Rosszabb hírük volt, mint most a Magyar Gárdának!
2009. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az előzőtől kérdezném: Komolyan gondolod, hogy itt és most ilyen 17-es/19-es vörös gárdák alakulnának? Kikből? Mondjuk az Incal?
2009. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

na, már megint a hülyeség töményen...


a mszp faluőri hálózatról beszélt, ráadásul ezek önkormányzati alkalmazottak lennének.


mitől retteg a fidesz? a saját önkorményzataitól?

vagy már sejtik, hogy az országgyűlési választásokat ugyan meg fogják nyerni, de a mellébeszélés nem fog kitartani az önkormányzati választásokig?

2009. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez megint a Fidesz szokásos félremagyarázása.Nem Vörösgárdáról van szó,hanem Polgárőrségről.Városunkban és a környező településeken régóta működnek.Tagjai civilek,akik segítenek időnként a Rendőrség rendfenntartó munkájában.Pl.ballagásokkor,halottak napján stb.Fegyverük nincs.Különösen szükség van a munkájukra ott,ahol csak egyetlen körzeti megbízott van.

A Magyar Gárdával nem lehet összehasonlítani.A Magyar Gárdára az előttem szóló véleményév el ellentétben sehol nincs igény.Ezt csak ők maguk állítják.Unatkozó emberekből álló,katonásdit játszó társasgág.Hangzatos jelszavakat mondanak.Az Árpádsávos zászlót is a történelmi zászlók közül tudatosan választották,hogy a zsidókat bosszantsák.Eddig még semmi hasznosat nem tettek.Bár van aki azt állítja,hogy EGYXSZER kenyeret osztottak.Ha annyira hazafiak,miért nincsenek az árvíz,meg egyéb katasztrófa által sújtott városokban segíteni?Ott nem cigányok laknak.A legnagyobb baj nem az velük,hogy masírozgatnak,hogy miket mondogatnak,hanem,hogy fegyvert viselnek.Mi a céljuk ezzel? Ki ellen akarnak fegyverrel harcolni?Ez igen veszélyes dolog.Gondoljunk csak az ETA vagy az IRA tevékenységére.Őket akarják követni?Jó lenne ez nekünk?A támogatóiknak erre is gondolni kéne.

2009. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Jobb, ha tudod, hogy iszonyatos hülyeségeket beszéltél. :)


Először is, a Gárdára van igény, és ezt nem ők mondják. Különösen a cigányfertőzött településeken, így pl. B-A-Z megyében, de egyébként Hevesben is nagyon szívesen látják őket. Különben ha nem lenne rá igény, miért lépnének be folyamatosan az emberek??? Miért van a létszámuk 3000 körül??? Szerintem ha én létre akarnák hozni egy szervezetet, amire nincs igény, nem lenne több tagja 100-nál...


Azért választották az Árpád-házi zászlót, hogy bosszantsák a zsidókat? Na ne mondd... Miért, a zsidókat miért bosszantja az Árpád-házi zászlónk? Azért, mert eszükbe juttatja, hogy Árpádék korábban itt voltak, mint ők?


Igen, a Gárda osztott kenyeret. Sőt, a Gárda megmentette egy galgagyörki házaspár életét, ugyanis ha ők nem intézkednek, a cigányok szétszedik őket. Ugyanígy megmentettek a cigányoktól egy 60 körüli bácsit. És képzeld el, te nagyonokos, hogy segítenek pl. a szabolcsi károsultakon, és pakolnak homokzsákokat is. Bár nem csodálom, hogy te ezekről semmit nem tudsz, hisz ha én is RTL klubon, TV2-n, Népszabadságon satöbbin élnék, valószínű én is olyan tudatlan lennék, mint te. Ja és a Gárda vért is adott....


Úgyhogy legalább tájékozódj, mielőtt hülyeséget mondasz!

2009. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyit a Gárda szükségeségéről. Igen is szükség van rá. Ja és gárdista vagyok. Cigány barátnővel, féltestvérem félvér cigány, nevelőapám cigány, legjobb barátom félig cigány. S mindannyian gárdisták, kadétok és orszlánkölykök vagyunk.
2009. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!