Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót vegyek? A...

Milyen mellszívót vegyek? A sokkal drágább mellszívó mennyivel jobb, mint az olcsóbb?

Figyelt kérdés
Biztosan akarok mellszívót, még szülés előtt venni, de nem tudom,h. milyet. Az aventest 16 ezerért láttam, míg a mammost 4 ezerért. Miért ilyen nagy a különbség a kettő között? Barátnőm mesélte,h. ő vett 2 olcsóbbat is (márkáit nem tudom), és nem vált be, míg be nem ruházott egy drágára. Szerintetek? Ti milyet vesztek?
2010. okt. 23. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél VATERÁN AVENT ISIS kézit, 4-5 ezerért megkapod, ami a boltban 16. Egyáltalán nem számít, hogy használt, ha megvan minden alkatrésze (és nem törött, ilyesmi), mert úgyis kifőzöd.

Én eddig mindig kaptam kölcsön, szerencsém volt (persze azt is használtan), de ha olyankor kellene legközelebb, amikor a barátnőimnek is, akkor én Vaterán vennék...

2010. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem avent van, 2 éve vettem 11ezerért. Nagyon bevált.

Előtte vettem egy névtelen mellszívót háromért, na az egy kalap sz@rt sem ért. Szerintem érdemes egy jobbra beruházni, amit tuti,hogy tudsz majd használni.

2010. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez most egyszerü lesz amit irok de annyiszor jobb ahányszor drágább.


több babát is kiszolgálnak a sokezresek. és tényleg az avent a legjobb. nekem is az van.

2010. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2010. okt. 23. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

szia

én is az avent kézi fajtáját ajánlom(mást mondjuk nem próbáltam), nagyon bevált nekünk is.Ha van egészségkártyátok akkor arra is lehet venni gyógyszertárban, én ott rendeltem meg a dimenzió ep.kártyára.

2010. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt a kártyát hol lehet igényelni? És mennyibe került így neked kedves utolsó?
2010. okt. 23. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt Tommee Tippee hangos volt és nehéz volt hosszasan nyomkodni (nekem sajnos nem olyan a cicim hogy 5 perc alatt ömlött volna a tej és kész legalább 20-25 percig kellett fejjek az értékelhető mennyiséghez). Aztán kaptam kölcsibe egy medelát az is xar volt.

Végül beruháztam egy Aventre de már csak használtra volt pénzem, de alig használta az illető egész rendszert megkaptam (mellszívó, tejtároló Anevt poharak, cumisüvegek) az egészből csak a mellszívót meg az egyik poharat használta a csaj és 4000 ft volt a teszen.

És ez a legjobb!! Jól kifőztem, betettem sterilizálóba amibe a cumisüvegeket is szoktam. Jó puha a harang része halk, könnyű, csendes szóval ez a legjobb tényleg.

Ebben az esetben a minőség az árral teljesen korrelál.

2010. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor az aventesnél maradok én is. Néztem, használtan én is, de nem igazán merek a netről vásárolni, félek,h. átutalom a pénzt előre, és nem kapom meg a terméket, vagy nem a vártat kapom. Úgyhogy még nem döntöttem el,h. használtat,v. újat vegyek, de lehet megpróbálkozom a tesz veszessel. Hátha beválik.
2010. okt. 23. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Én is a Tesz-Veszen vettem 4600 Ft volt kompletten, Avent Isis! Minden tartozéka megvan, nagyon szuper. Jól kifőzöd és kész!

Ha még nem sürgős figyelgesd az aukciókat, ki lehet ám fogni jó áron.

2010. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!