Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen mondva csinált ürüggyel...

Milyen mondva csinált ürüggyel fogják a rendőrök a választások előtt a jobbik vezetőségét letartóztatni?

Figyelt kérdés
Menetrend adott: Papa,Pallagh,Arab orvos,
2009. júl. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerű a megoldás: nem kell hőbörögni,be kell tartani a törvényeket,tiszteletben kell tartani a többi állampolgár jogait.

Azon felül örülnék,ha a Jobbikosok abbahagynák a naponkénti,velük nem egyetérők provokálását.Már nagyon unaklmas minden nap ezzel foglalkozni.

Mellesleg jegyzem meg nem vagyok,és nem is voltam soha sem MSZP_s,sem SzdSzes,sem más párt híve.

2009. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem adnék tippeket. Várjuk ki. Én szívesen várok!
2009. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell őket letartóztatni, mert a Jobbik fellendülése az MSZP egyetlen mentsvára. Ez a zseniális az egészben: a jobboldal önmagát falja fel, és tarol a baloldal. Kár, de 1/2 ésszel ennyire megyünk.
2009. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Látom téged is beoltott hőn imádott viktorod ezzel az agyszülött baromsággal kedves utolsó válaszoló! Akármennyire is tetszik, nem tetszik vannak emberek akik nem szeretnének újra egypártrendszert Magyarországon (a Fidesz szerepében), hanem úgy gondolják ne legyen már a fidesznek egyedül 2/3-a, mert az nagyon káros és veszélyes lenne az ország számára, hiszen egymaguk változtathatnák meg kényük kedvük szerint az alkotmányt! És én bizony nem szeretném sok társammal együtt ha Orbán megkoronáztatná magát, sem ha úgy átalakítaná a választási törvényt, h csak a legerősebb párt jusson be! Előbb olvass utána a jogi passzusokban milyen hatalmat is akarsz te adni fejedelmednek.. ÉS az h a mostani politikai pártokból, de leginkább a vörösökből kiábrándult emberek szavaztak, szavaznak a Jobbikra, még igen valószínűtlen h ez a mszp-nek lenne jó.. A logika pont fordított: egy baloldali szavazó sosem fog orbánkára szavazni, mert démonizálva van számukra a személye, de fog egy új erőre, akiben még senki nem csalódott, és sokak szemében az utolsó esély!


Kérdezőnek: lehet h lesznek műbalhék, de 48 óránál tovább nem fogják tudni őket benntartani bűncselekmény híján! Másik meg h a 3 EP képviselőjük is ott lesz, akiket már a politikai mentelmi jog is védi, szóval őket már nem lehet csak úgy bevinni..

2009. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Jobbikosok, tudjátok, hol lesz 2010-ben a pártotok annyira fontos, hogy be kelljen tiltani? A nedves vágyálmaitokban.
2009. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!