Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások idején az...

A választások idején az emberek többsége egyetértett azzal, hogy az MSZP-t le kell váltani. Akkor arra hivatkoztak, hogy a Fidesz az egyetlen kormányképes párt. Nem lehet, hogy tévedtek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ez volt a legelhibázottabb döntés, amit csak szavazó hozhat.
2011. okt. 8. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Abban nem,hogy kormányképes párt a választásokkor csak a Fidesz vagy az MSZP volt.

De aki élt az előző kormányzásuk alatt,az nem szavazott rájuk,inkább el sem ment szavazni.

2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
De! Hatalmasat... én nem rájuk szavaztam és csak azt bánom, hogy azok a nemnormális emberek, akik most a legjobban sírnak, nem mentek el szavazni akármelyik pártra, hogy ne legyen 2/3-os többségük... Amúgy véleményem szerint, mindegy melyik kerül oda, sajna a saját hasznát nézi, és ha véletlenül az ellenzéknek van (kivételesen) jó ötlete, rögtön elutasítják. Viktátor... hm. Annak idején még az elsők között volt aki harcolt a diktatúra ellen '89-ben.
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Abban nem tévedtek, hogy a Fidesznek megvolt a kiépített pártapparátusa és alapszervezetei ahhoz, hogy kormányra kerülhessen.

Hogy ebből mi sült ki azt most látjuk és még látni fogjuk.

2011. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akik egyetlen kormányképesként emlegették akkor, nem hinném hogy a kiépítettségre gondoltak. Úgy gondolom inkább a rátermettségükre, képességeikre. És ezért tettem fel a kérdést. Nekem ugyanis nem úgy tűnik, mintha tudnák mit csinálnak, sőt még úgy sem mintha tudnák mit akarnak csinálni. :D
2011. okt. 8. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden lehet.
2020. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok mostanában..?

2021. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó az adás, a műsor..?
2021. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!