Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudok e-mail-t, vagy...

Hogyan tudok e-mail-t, vagy levelet küldeni a miniszterelnöknek, vagy a közlekedési miniszternek?

Figyelt kérdés

Csak egy kérdésem lenne a busz-és vonatjegyek árának növelésével kapcsolatban. A leges legrosszabbkor jött az áremelés, hisz emiatt rámehet az egész nyaralásom, a terv, amit már 8-9, sőt 10 hónappal ezelőtt barátaimmal elterveztem!!!!!!!!!! :\'(

Amúgy meg tudom azt mondjátok erre hogy akkor plusz meg kell fizetni azt amennyivel drágul, de nekem csak úgy pluszba nincs pénzem, nem vagyok gazdag!


2009. júl. 7. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez senki nem érdekel, hát még a miniszterelnököt. Hol élsz te...
2009. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Keresd meg a honlapján az elérhetőségét , ha levelet vagy e-mailt írsz neki hetekbe telhet , de több mint valószínű , hogy válaszol neked !
2009. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
szerintem meg nem fog válaszolni, hanem azt mondja majd, h fordulj a máv-hoz, volánohz, stb....meg amúgyis, elhiszem h ez sz.rul érint, de a min. elnököt, vagy a közl. min.-t, vagy akár a mávosokat volánosokat ez r.hadtul nem fogja érdekelni...magánügy
2009. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Mire számítasz? Arra, hogy ingyenjegyet kapsz? :)


Másnak meg a napi munkábajárása drágul, képzeld el azt, mekkora érvágás. Addig örülj, míg csak a nyaralásodat akadályozza meg és nem a mindennapi életviteledet. De ha erről is lenne szó, az sem érdekelné őket, hidd el.

2009. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer régebben amikor még az orbán volt az elnök, akkor a suliban netezésnél valahol találtam egy mailt ami az ő címe elméletileg. Poénból ráírtam, hogy te tényleg az Orbán vagy? Visszaírt, hogy igen és erre a címre ne írjak legyek szíves. Nemtom, hogy tényleg ő volt e, de jó poén volt:)
2009. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Magad sem gondolhatod komolyan, hogy ez magasabb szinteken bárkit is érdekel...Mások éhendöglenek.
2009. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
ez poén..én majd Obamának akarok írni..:XD
2009. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A gond az, hogy ha egy elnöknek írsz akkor szerintem nem ő kapja meg hanem az emberei akik gond nélkül kitörlik ha olyan amit hülyeségnek tartanak. szerintem.
2009. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyse válaszol... leszar már bocsi..:(
2009. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Felmész az elnök pártjának az oldalára, és a kapcsolatoknál, vagy a párttagoknál mindenkinek fent van külön-külön az e-mail címe.

Amúgy válaszolni fog, nekem is ha gondom van, és írok, válaszolnak rá (az emberei, úgy 2-3 napon belül), de szerintem se remélj semmi jót. Azt fogják visszaírni, hogy valamiből meg kell élni az országnak, stb...

2009. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!