Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti valójában...

Jobbikosok! Ti valójában hisztek Istenben? Továbbá szerintetek a párttagok ezzen hogy vannak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 23:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Ezzel
2012. jún. 23. 23:59
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok Jobbikos, mivel nem vagyok benne a pártban, csak Jobbik-szimpatizáns, rájuk szavaztam 2 éve, és most is rájuk szavaznék.

Igen, én hiszek Istenben, hitemet gyakorló, római katolikus vallású vagyok.

Párttagot magasabb szinten személyesen nem ismerek, viszont van nem egy tag, akiknek a nyilatkozatai számomra nem túl pozitívak. Itt helyi szinten, ahol lakom inkább vallásosnak mondanám a Jobbikosokat, nem mondanám, hogy nagyon gyakorlók, de néha látom őket templomban, ahol teljesen kulturáltan viselkednek.

2012. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül hisz minden Jobbikos Istenben. Ezek között vagyok én is. De ettől függetlenül tudok értelmesen, kulturáltan viselkedni.

Tiszteletben tartom, hogy mások hisznek benne.

2012. jún. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek. Szerintem a Jobbikosok egy része nem hisz. Mint ahogy az ország nagy része sem.
2012. jún. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jobbik szavazóként hiszek Istenben, a párttagokról meg nem tudok nyilatkozni. Majd ők megteszik.
2012. jún. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Jobbikos vagyok, de a legnagyobb hülyeségük a halálbüntetés után a keresztény vallás és "szent" István istenítése... Hiába kerestem templomban istent, mire rájöttem hogy bennem van itt benn. A kereszténység tette tönkre a hun népet, és csak arra jó hogy mégjobban megossza a társadalmat! A vatikán meg a legnagyobb marhaság a világon... Szégyen hogy Jézus szavait kényükre kedvükre torzítják!

Pokolban is hisznek mikor az nem létezik. Nincs jó, se rossz! Megtapasztalás van! És istent nem egy személyben kell keresni, mint ahogyan azt az egyházak teszik.

2012. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja és hiszek istenben, de abban a hülyeségben amit az egyházak kitaláltak. Én az agyamat gondolkodásra használom, nem ilyen hülyeségek elsajátítására. Továbbá a földönkívüli életben is hiszek.
2012. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*Ja és hiszek istenben, de NEM abban a hülyeségben amit az egyházak kitaláltak.
2012. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Én gyűlölöm a Jobbikot, rasszista, fasiszta, neonáci, manipulatív párt.

Isten pedig nincsen, én elfogadom ha valaki hisz benne, de meg van róla a véleményem.

2012. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

"Én gyűlölöm a Jobbikot, rasszista, fasiszta, neonáci, manipulatív párt"


És ezt gondolom konkrét érvekkel, tényekkel is alá tudod támasztani igaz? :) Nem? Mindjárt gondoltam!

2012. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!