Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérthetem valaha, hogy mi...

Megérthetem valaha, hogy mi folyik itt Magyarországon? Ki ki mellett áll? Youtubeon nézegettem videókat, és a rasszista cigányoknál elvesztettem a fonalat, most már semmit sem értek.

Figyelt kérdés
16/F
2012. jún. 25. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki saját maga oldalán áll. Ez az egy biztos.
2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Először a "nem rasszista, csupán tapasztalatokra építő előítéletes" megalkották azt, hogy vannak cigányok és magyarok, nem nemzet van áááá dehogy... Vannak a "mi" és aki egyet ért velünk és akiket hibáztatni kell. Kell, mert hisztizni mindig van valamiért.

Amikor a cigányok nem gondolkodnak egy nemzetben és egy kalap alá veszik a magyarokat, na akkor rasszisták.

Tehát a "megdöglötök cigányok" csupán egy megnevezés a népcsoportra és ez így van már évszázadok óta, míg a "megdöglötök magyarok" a legmélyebbről érkező zsigeri rasszizmus iskolapéldája.

2012. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

A cigányokról jobb nem beszélni. Nálunk párttól függetlenül általában mindenki utálja a mocskokat.

Ne akard tudni, hogy ki ki mellet áll.

Lényeg, hogy te se állj senki mellet (párttagságra, vagy elfogultságra gondolok) Oldalon állj. Van jobb, meg bal oldal. Nézz utána melyik milyen és hogy melyik szimpatikusabb neked.

2 év múlva ha szavazol akkor ott bent a fülkében döntsd el, hogy a te oldaladon melyik az a párt aki számodra a legtöbbet "adja". Akkor beikszeled és elfelejted. Senkinek nem kell elmondani mit ikszeltél be.

Ha az általad ikszelt párt nyert vagy ha nem lényegtelen, mert neked úgysem lesz jobb.

Akkor van nagy szerencséd, ha nem az nyer akit ikszeltél, mert nem kell bennük és a kormányzásukba csalódnod.

2012. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi, 18 vagyok már, nem érdekel a politika, nem ikszelek én semmit, így se úgy se lesz jobb. Ezek "A rasszizmus szívás" videók kicsapták nálam a biztosítékot, nem tudom mit hová tegyék, már mindegy.
2012. jún. 25. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Azokat én is láttam, és csak az albérletest éreztem túlzásnak. Ugyanis a proliknak egy valami fontosabb a gyűlölködésnél, a pénz.
2012. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a 'prolik' kifejezést a vagyon nélküli munkásosztályra használják.
2012. jún. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Vannak a cigányok meg az árpádsávos cigányok. Mindkettő hasonló életvitellel, szellemi képességgel rendelkezik.
2012. jún. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A politika meglehetősen összetett dolog. sok érdek és ellenérdek ütközik benne, nehéz megismerni a működésének módját. Minél kevesebb a tudása valakinek, annál nehezebb megérteni. Igaz, így van ez mindennel.


Az emberek egy része ezért feladja, nem írok, nem olvasok, nem érdekel semmi, én magyar nemes vagyok. Ők szoktak az elsők lenni, akiket átvernek, megvernek, lenéznek. És nem tudják, mit tegyenek ellene. Mint a macska. ha már más nincs, támadnak.


Az emberek egy kisebb csoportja eleinte még remél. Próbál utánaolvasni, de nem tudja, hogy ez is, mint minden, egy struktúra. Ez azt jelenti, nem lehet a hátuljánál kezdeni, mert semmit nem értünk belőle. Vagy vaskosan félreértjük. Nagyobb része feladja, belőlük válik a kemény mag, hiszen van motivációjuk. Ők megpróbálták, de nem ment. Hát igyekeznek egyszerűsíteni. Csakhogy az életet nem lehet egyszerűsíteni. Bonyolult.


Egyetlen lehetőség a megértésére, kezelésére a fárasztó, módszeres, kitartó tanulás. Életünk végéig, de nem mindig ugyanúgy. Sokféle tanulás van, és a tanulást is tanulni kell, különben ész nélküli magolássá válik, amivel semmire nem megyünk. Kizárólag a tanulástól lehet megérteni a cigányok hozzáállását, a rasszizmus működését, a zsidók tevékenységét, a politikusok viselkedését. És kizárólag a tanulással lehet ezek hibás működését felismerni, a helyes megoldást megtalálni. Válaszokat adhatunk, de jó választ csak tudással. A legfőbb nehézség, hogy tudás nélkül bármilyen válaszról meggyőződéssel állítjuk, hogy jó, hiába rossz.


A rossz hír tehát az, hogy ezen a fórumon nem lehet a kérdésben említett fonalat megtalálni. Legfeljebb az irányt mutatni, biztatást adni, mit itt, hogy érdemes az úton elindulni. A többi a vándoron múlik.

2012. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a cigányok verik a magyarokat gyerünk skinhedek
2012. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én a nácik mellet vagyok mert magyarország sem szentország minden drága meg nem nagy szám azért a cigányokat nagyon utálom
2012. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!