Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mi bajotok van az...

Jobbikosok, mi bajotok van az ateistákkal és a nem keresztény vagy iszlám vallásúakkal?

Figyelt kérdés
A honfoglalás-kori magyarok sem voltak keresztények.

2012. jún. 27. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Mert a Jobbik is viccpárttá lett.

Én meg vagyok keresztelve, de életembe nem voltam jókedvemből templomba. A mellett a Jobbikot tartom a legkisebb rossznak. De egy kis képzavarba vagy. Az iszlámmal nincs bajuk!

2012. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Semmi. Miért? Neked van?
2012. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tegnap 23:57

Épp azt mondtam hogy a keresztényt meg az iszlámot szeretik.


ma 00:00

Elég fura lenne ha ateista létemre utálnám az ateistákat. Azért tettem fel ezt a kérdést mert nem egy helyen olvastam hogy egy szélsőséges szidta például az ateizmust.

2012. jún. 28. 00:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem azért, mert szélsőséges, hanem mert vallásos lehetett. Ez fordított esetben is gyakran előfordul.

Én ilyenkor Mr. Svájcot játszok.


Amúgy én is hiszek, de nem a Biblia előírásai szerint, saját istenképem van.

2012. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szittyatarzan ***** válasza:
Mivel a jobboldaliság ezer szálal kötődik valamiféle valláshoz ,nem feltétlen (kereszténységet) kell érteni alatta!Ezért a jobboldali ateista és racionalista egy paradoxon. A szélsőjobb amúgy is szereti a misztikus sötét dolgokat lásd Hitler.
2012. jún. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

De miért kell rasszista módon általánosítani az összes jobbikost???

Én pl nem vagy vallásos mert az a legnagyobb hülyeség. Hiába kerestem templomban istent, mire rájöttem hogy bennem, bennünk van! Az ateisták meg maguk sem tudják alátámasztani a nézeteiket érvekkel.

2012. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
*Én pl nem vagyok vallásos
2012. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

"De miért kell rasszista módon általánosítani az összes jobbikost???"

Azért, mert maga a párt, a Jobbik, állt elő olyan javaslattal, ami büntetné az ateistákat.


Amúgy az iszlámért azért rajong a Jobbik, mert az iszlamisták is zsidógyűlölők. Innen az ideológiai barátság.

2012. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi, egyébként a pogányokkal sincs bajuk nem csak az iszlámokkal és a keresztényekkel vannak jóban, de a pogányokkal is (erre válaszolván: "A honfoglalás-kori magyarok sem voltak keresztények."
2012. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

" mert az iszlamisták is

zsidógyűlölők"


Nem zsidó, hanem igazságtalanság gyűlölők. Ha nem aludnál, te is értenéd miért utálják a nyugatot.

2012. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!