Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem nyilatkozik a...

Miért nem nyilatkozik a Jobbik oly bőszen a Nyugat-Európában randalírozó muszlim bevándorlókról, mint az USA "gaztetteiről"?

Figyelt kérdés

Nem furcsálljátok, hogy a Jobbik annak ellenére, hogy európai és keresztény értékeket véd, valamint külpolitikailag szinte állandóan Izraellel és Iránnal foglalkozik, meg úgy általánosságban az iszlámmal, lapít, mint sz*r a fűben, ha a Nyugat-Európában bűnöző bevándorolt muszlimokról van szó?


Miért érzem úgy, hogy a Jobbik bármi felett képes szemet hunyni, csak az valamilyen tekintetben Izrael-ellenes legyen, vagy akármilyen módszerrel rombolja, bomlassza az úgynevezett Nyugatot?



2012. máj. 1. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Két szót beírni google-be egyszerűbb lett volna, mint ezt a kérdést kiírni.


[link]

2012. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

hülyeségeket beszélsz ember...

ez az a tipikus helyzet mikor valaki mindenáron a hibát keresi, és sehogysem találja


vedd észre, egyetlen alternatívája országunknak a Jobbik, más lehetőségünk nincsen már

2012. máj. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!


Valaki fizet neked, hogy a h.lyeséget terjeszd?

2012. máj. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

"vedd észre, egyetlen alternatívája országunknak a Jobbik, más lehetőségünk nincsen már"


Akkor akár fel is oszthatjuk az országot és elajándékozhatjuk a területeket. A magyarellenes jobbik egy hét alatt bedöntené a gazdaságot. Biztos valamilyen sámánista gazdaságpolitikát vezetne be. Törvénybe lenne iktatva, hogy a Föld lapos és újra lenne Nemzeti Inkvizíció.

2012. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

"Nem furcsálljátok, hogy a Jobbik annak ellenére, hogy európai és keresztény értékeket véd..."

Mióta véd európai és keresztény értékrendet? Ők egyértelműen a keleti származás mellett vannak, megvetik a nyugatot, nem is tartják magukat európainak. Meg milyen kereszténység? Az az állandó gyűlölködésről, uszításról és polgárháború szításáról szól?


"...lapít, mint sz*r a fűben, ha a Nyugat-Európában bűnöző bevándorolt muszlimokról van szó?"

Nem. Kaján mosollyal veszik tudomásul, hogy oly gyűlölt szomszédainkat elárasztja a muszlim bevándorlók tömkelege (egyébként ez is baromság, általában a népesség 3-5%, kivételesen Franciaországban éri el a 10%-ot, de ők legalább integrálni is tudják őket).


"Miért érzem úgy, hogy a Jobbik bármi felett képes szemet hunyni, csak az valamilyen tekintetben Izrael-ellenes legyen, vagy akármilyen módszerrel rombolja, bomlassza az úgynevezett Nyugatot?"

Ez így van. A Jobbik nem szalonképes, egy gyűlölködő, ocsmány párt.

2012. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

jézusom te... mennyi buta ember...

kedves 07:41... az ország már egyébként is el van ajándékozva, folyamatosan adjuk el terülteinket, nézz csak utána szépen

a többi hülyeséggel nem is idegesítem magam... tessék a Viktorra szavazni, ő legalább egy kiegyensúlyozott politikus: jót soha nem lehet róla mondani, csak rosszat... vagy mehet a voks az MSZP-re, 12 évig kormányoztak, azóta persze megoldódott a helyzet Magyarországon...

2012. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Én már semmit nem furcsállok a jobbikkal kapcsolatban. A jobbik vesszőparipája , hogy kit honnan és milyen zsidók finanszíroznak, a nemrég napvilágot látott felvételben pedig ugye elhangzott az a bizonyos mondat, hogy "olyan külföldi pénzeket tudunk behozni bmeg". Nyilván egy ilyen jellegű pártnak szüksége van arra, hogy ellenségképeket formáljon amiktől a szavazói rettegnek, és amiktől meg fogja őket védeni a párt.... Ilyen az USA , a zsidók stb... Az összes hasonló jellegű manipulatív propaganda erre épít. Annak idején az mszp a nácikkal riogatott, most a fidesz a gonosz külfölddel a jobbik pedig a zsidókkal. Sajnos vannak olyanok , akik eléggé primitívek ahhoz, hogy ezeket elhiggyék. Lásd az előttem lévő párt kommentet.
2012. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Valaki0702 ***** válasza:
28%

1. Mert semmi köze nincs a Nyugat-Európában élő muszlimoknak Magyarországnak.

2. Jelenleg a Jobbik Iránnal barátkozik amely Iszlám vallású ország.

3. Szerintem a legtöbb magyarnak semmi baja a Muszlimokkal.(Bár nekem a zsidókkal sincs bajom, és mégis Jobbikos vagyok.)

2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Valaki0702 ***** válasza:
14%
Amúgy 4-es te kib@szott hülye vagy!!!!!!
2012. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

"folyamatosan adjuk el terülteinket,"


Ja, biztosan adjuk a területeinket... Pont tegnap épült fel a kertem végében egy szlovén határállomás. (Bár így lenne tényleg)

2012. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!