Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg hisztek a Jobbikban?

Tényleg hisztek a Jobbikban?

Figyelt kérdés

ezért most engem sokan fognak szidni, pl. azok, akik elkötelezett jobbikosok, DE: ti tényleg elhiszitek, hogy ha ők lesznek hatalmon, akkor "megváltják magyarországot"?

tulajdonképpen, én egyáltalán nem hiszek a Jobbikban. Akkor már inkább a Fidesz.

Szerintem azt mondják, amit most hallani akar a nép: "igenis van cigánybűnözés!", mer a Fidesz aztmondta h nincs, csak cigány bűnözők, "nagy magyarországot vissza!", ezzel bebolondítva a skinheadeket, "antiglobalizáció nemlesz!", naná h nem, "határon túli magyarok forevör", aztán majd sz.rnak a fejünkre, ha odakerülnek. Szép tervek

cáfoljatok meg, ha nem.


2009. júl. 8. 18:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
könnyű népszerű követeléseket megfogalmazni, ameddig nincs felelősség. ha vki mélyebben rálát bizonyos akadályokra a megvalósításkor, akkor majd visszavesz.
2009. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Ők még nem játszották el az emberek bizalmát, ezért hisznek sokan bennük, valamint kampányukban is a népszerűbb témákat feszegeti, azt mondják amit az emberek hallani akarnak. Azt, hogy mit csinálnának, csak akkor tudnánk meg ha hatalomhoz jutnának, erre azonban reális esély nincs. Először is be kell kerüljenek a parlamentbe, aztán ha ott is kitartanak jelenlegi terveik mellett, és nem borulnak össze másik s Fidesz-el némi hatalomért, akkor jó úton maradnak. Ellenkező esetben egy parlamenti ciklus alatt eltűnnek a süllyesztőben.
2009. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Tovább folytatódik a népbutítás! Aki most azt hiszi, hogy ha a jobbik bekerül a parlamentbe itt Kánaán lesz, az nagyon téved!Én nem akarom, hogy pl. kötelezővé tegyék a gyerekemnek a hittant! Meg mást sem!Szabad országban élünk, nekem senki ne mondja meg, hogy milyen vallású legyek, mit egyek, mit igyak, hogy gondolkozzak bizonyos dolgokról ...
2009. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41


bocsi, nem vagyok teljesen képben. ilyeneket akarnak előírni?? :O

2009. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem vagy képben minek szólsz bele?

Egyébként meg a Google a barátod! :)

2009. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

Az embereknek már kezd elegük lenni abból a politikából ami itt folyik. Úgy látszik hogy a Jobbik tud valami használhatót felhozni. Most hirtelen a többi párt, főleg az MSZP és a Fidesz kezdi át venni a jobbikos szokásokat, hogy ők kapják meg a legtöbb szavazatot, és folytatni tudják azt amit eddig csináltak: lopni, eladni az egész országot.

Végszóként: egyenlőre a Jobbiknak hiszek a legjobban.

2009. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%

Ezt nevezik előitéletnek, tudod?

A jobbik még NEM volt hatalmon. De te már most leszűrted, semmi nem fog megvalósulni a programjukból. De a tökéletes FIDESZ majd mindent megvalósít Vikikével az élen, aki csak jártatni tudja a száját :))

2009. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%

18:48-as válaszolónak.

Biztos vagyok benne, hogy ez nem fog megvalósulni, mert elvesztené a Jobbik legalább szavazói felét.

Másrészről meg csak kötelező erkölcstanról van szó, nem hittanról.

Azt ugye még szabad, vagy akkor már nem élnénk szabad országban? :D Miért, most miben élünk szerinted?

2009. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Én sem hiszek a Jobbikban.Nem akarom részletezni a programjukat,de egyrésze taszító,a másik része pedig megvalósíthatatlan.Nem a világtól elszigetelt országban élünk,hanem Európa közepén.A mezőgazdaság működésével kapcsolatos elképzelést pedig olyan valaki találta ki és hiszi el,aki még soha nem látott mezőgazdaságot.Nem elég a földtulajdon,kellenek gépek,vetőmag,stb. és megfelelő időjárás.Ehhez elegendő pénze kell legyen a gazdának.És ha szerencséje van,jó a termés,akkor kell valaki ,aki megveszi,mégpedig jó áron.Csakhogy ha jó a termés,akkor a sok árú miatt alacsony az ár,ha meg rossz,akkor hiába magasabb az ár,nem lesz nyereséges a gazdálkodás.És nagyobb mennyiségű terményt vagy állatot nem lehet a városok piacán értékesíteni.

Ezért mondom,hogy álmodozni lehet,de a megvalósítás már más tészta.

2009. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57



köszi, ez így oké :)

2009. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!