Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogjátok ez után "antisze...

Hogy fogjátok ez után "antiszemitázni", "rasszistázni", "nácizni" a Jobbikot?

2012. júl. 2. 17:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
28%
Majd az ostobák kitalálnak mást, amivel lelehet járatni a Jobbikot.
2012. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom a legújabb kártyákat, amiket kivethetnek a Jobbikra. Ez a 3 kártya úgy tűnik kiment a divatból.
2012. júl. 2. 17:06
 3/48 anonim ***** válasza:
76%

Egyet értek Vona Gábor kijelentésével, és is a tettei alapján ítélem meg a Jobbikot.

[link]


"- Mit szólsz azokhoz a körlevelekhez, amelyek zsidóként aposztrofálnak?

- A jelzőt nem tartom pontosnak, mert ezt szerintem egyetlen normális ember sem állította. Én 11 éve kezdtem az aktív politizálást a nemzeti oldalon, 2003 óta vagyok a Jobbik tagja és az elmúlt 6 évben a párt országos alelnöke voltam. Nem emlékszem olyan politikai megmozdulásomra amelyre valaki is azt mondta volna, hogy ez hazaárulás lenne vagy nem a magyarság érdekét szolgálná.


Magyarországon ma számos zsidó,cigány vagy más szárazású magyar ember él, sokan mint ahogy Csanád is állítja, nem is tudják, hogy azok. És valójában nem is számít. Ahogy Csanád is mondja (?), senkit se lehet a származása alapján megítélni, és ezt a leckét most a jobbikosok is megtanulhatnák, de láthatóan nem tanulják. A fent idézett interjúban Csanád gyakorlatilag lehazaárulózza a magyarországi zsidóságot, szerinte a zsidó jelző annyit jelent, hogy nem a magyarság érdekeit szolgálja."

2012. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
38%
Mi változott meg a Jobbik megítélésével kapcsolatban? Szerintem semmi...
2012. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan? Lazán, eddig sem kellett nekik semmi alap a fröcsögéshez.
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Olyan plakátból még többet kellett volna felállítani a belvárosban, annak érdekében, hogy a gyerekek ne kapjanak visszafordíthatatlan pszichés károsodást.

Itt sem a homokosokkal volt bajuk, hanem hogy mutogatják magukat és reklámozzák a betegségeiket. Ha én Pesten laknék, és lenne gyerekem, biztos elutaztunk volna onnan addig amíg ott vannak. Nem akarnám hogy ilyeneket lásson, és hogy hatással legyen a megfelelő fejlődésére. Minden normális ember így gondolja, bár vannak kivételek, akik örülnek annak, ha valakik betegségeket terjesztenek. Például a második válaszoló.

2012. júl. 2. 17:22
 7/48 anonim ***** válasza:
76%

Igen, és Orbán se hazudott soha, maga mondta!


Minden igaz, amit a politikusok mondanak, és nem a hatalom megszerzése miatt mondják, hanem komolyan is gondolják!



(Amúgy fasisztázni még lehet.)

2012. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Tudod a fasiszta szó jelentését? És hogy milyen ideológiát követ? :) Mert nem hiszem!
2012. júl. 2. 17:24
 9/48 Pro Patria ***** válasza:
0%
Még mindig Szegedi Csanád a téma...?
2012. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

"Csanád gyakorlatilag lehazaárulózza a magyarországi zsidóságot"


Nem a magyarországi zsidóságot hazaárulózta le, hiszen ő is zsidó! Hanem az emberek azon részét, akik ártanak a magyar értékeknek!

2012. júl. 2. 17:29
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!