Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben aki az MSZP-re...

2014-ben aki az MSZP-re szavazz az nem gondol bele, hogy legutóbb is minden este a "Tüntetés" című műsor t néztük meg a szétvert MTA székházat?

Figyelt kérdés
Arról nem beszélve sokan azt hiszik Gyurcsány elmenete után, minden jobb lesz pedig egy törvényhez nem, de nem is két ember kell.

2012. júl. 2. 17:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
32%

tili toli van.

Nem értem, hogy szavazhat valaki vissza rájuk, mikor direkt nem szavaztak rájuk 2010ben... elfelejtik? Ok, nem jobb a Fidesz, lehet. De attól a MSZP sem lesz jobb!

2012. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
42%
Ezt agyilag én se bírom felfogni, hogy azok után, hogy megmondták, hogy szartak bele az egészbe, hogy lehet rájuk szavazni???
2012. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%

Én spec nem szavazok az mszp-re de a tüntetéseket és a gyujtogatásokat nyugodtan lehet a fidesz számlájára írni!

Most sokkal nagyobb hazugságokat mondanak és sokkal több pénzt lopnak el, valahogy mégis eltüntek azok a huligán gyujtogatók...

Áááááá, nem gondolom hogy köze volt az egésznek a fideszhez...


És sajnos ha a fidesz nem nyer következőnek akkor megint várom a gyujtogató hordákat! Akár MSZP, LMP, Jobbik vagy bárki más kerül hatalomra...

2012. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Már bocsánat, de én nem olyan alapon szavazok, hogy akkor most előjönnek a futballdrukker/neonáci elemek, és randalírozni fognak. Nehogy már ettől visszhőköljön valaki. Ettől kéne megijedni? Amúgy most még csak annyit tudok, hogy a FIDESZ-re nem szavazok...
2012. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
62%

Nálam meg az a tuti, hogy az MSZPre nem szavazok. Soha.

A Fidesznek még van két éve, hogy valamit produkáljon, ha nem teszi, rá se fogok szavazni soha.

2012. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem hogy a szocikra szavazok, de te most komolyan leírtad azt, hogy azért nem lenne szabad rájuk szavazni, mert pár agyhalott nyilasnak nem tetszett?
2012. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem arra gondol, hogy senki nem akar balhékat. A bal oldali emberek nyugisak, a jobb oldaliak hőbörgősek, ez tény, ezért nem törődnek bele olyan szépen csendben majd, mint a szocik, libek. Amúgy ez pozitív tulajdonságként is felfoghatók a jobbosoknál, hogy ennyire erőszakosan harcolnak az igazságukért. Csak annyi a gond, hogy az egy szubjektív igazság, és reméljük bevezetnek szesztilalmat azokra az éjszakákra, hátha akkor kevesebb civil átlag-állampolgár kocsiját rongálják meg a nagy nemzeti érzelemtől felfűtve.
2012. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Tüntetés azért van mert okot adnak rá ezt elfelejtettétek? (tudod megszorítás, 14 megvakított ember, adó, hitelek a Tátra tetején....emlékszetek még?)
2012. júl. 2. 20:42
 9/48 anonim ***** válasza:
79%

Akkor is voltak megszorítások...

Ara gondolsz hogy elvették a 13. havi nyugdíjat és volt némi kiadáscsökkentés?

A fidesz szerint ezek kötelező és hasznos elemek vagyis aki most tüntetne a megszorításokért az egy fideszes szerint felérne egy feltételes hazaárulással! És ha megnézed. 2010-ben a Bajnai költségvetés 13.200 milliárdos bevételt számolt, ennyit vontak el az emberektől, cégektől. És a gazdaság kb 3,5%-os hiány lett. Most meg 15.000 milliárdot vonnak el a fideszesek 2012-ben és a hiány így lesz nekik 3%!! És az adósságszolgálazunk alig emelkedett 2010-hez képest.(a GDP 0.3%-ával ami lényegtelen az iszonyat elvonásokhoz képest amit a fidesz csinál))


14 megvakított ember: ez nem előzmény volt hanem következménye a gyujtogatásoknak, MTV székháznak, molotovkoktélos robbantgatásoknak, kockakőfelszedéseknek...

Épeszű ember ezek után nem megy ki tüntetni a gyujtogatók közé mert már nem lehet szétválogatni őket!!!(ennek ellenére úgy gondolom a rendőrségtől sok embert börtönre kéne ítélni a túlkapásokért!!!!)


Adó? Most magasabbak az adók és járulékok mint annó(kivéve a gazdagokét amit ugye a szegényeknek kell kipótolni) és a 3000 milliárdnyi nyugdíjpénz és a 2009-ből megmaradt 1500 milliárdnyi valuta eltünése után(ami együtt elég lenne hogy a GDP hiányunkat majd 60%-ra levigyük) az adósságunk változatlan 80%(a valutaárfolyam miatt kicsitt most alacsonyabb)


Hitelek a Tátra tetején? Na ezt nem értem....


Szóval ha összehasonlítjuk akkor lassan még a hazudozó és teszetosza mszp is jobbnak tűnik sajnos...

2012. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez a 14 megvakított ember, meg a többi badarság, amit a kérdező említ? Én azt hittem, hogy ilyen süket mítoszok a középkorban keletkeztek utoljára, a 21. században normális ember ilyenekkel azért már nem áll elő. Vagy ha mégis, az lesz a következő, hogy ha visszajön az MSZP, akkor vele jönnek a patás ördögök, meg a boszorkányok is?
2012. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!