Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben aki az MSZP-re...

2014-ben aki az MSZP-re szavazz az nem gondol bele, hogy legutóbb is minden este a "Tüntetés" című műsor t néztük meg a szétvert MTA székházat?

Figyelt kérdés
Arról nem beszélve sokan azt hiszik Gyurcsány elmenete után, minden jobb lesz pedig egy törvényhez nem, de nem is két ember kell.

2012. júl. 2. 17:12
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
77%

Az MSZP rendszerben tudtam jogsit csinálni mindenre!

Tudtam pénz férretenni, és jobb volt az életünk is!

Fideszre többet soha! Amugy én a jobbikra szavaztam.. Tehát így sincs lelkiismeret furdalásom hogy rossz helyre tettem az X et ..


Majd másfélévmulva mindenki tegye a megfelelő helyre.. persze aki még az országban fog maradni..

2012. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
52%

"14 megvakított ember,"


Név szerint?

Napról napra nő az állítólagosan megvakítottak száma.

2012. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
85%

"A tüntetők jogosan tüntetek....ENNYI"


A tüntetők igen, de a csőcselék mi jogon gyújtogatott, dobálta kővel a rendőröket, stb.?!

2012. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
89%

El kell menni szavazni 14 ben ha addig nem lesz változás!

És mindenkinek el kellene menni szavazni hogy ezeket a fideszeseket le szavazzuk!


Akik gyújtógattak és a rendőröket dobálták FIDESZ felbujtók voltak! Azon csodálkozom hogy most miért nincs ilyen?

Ez a Magyar gyáva nép nem képes semmire egyszer kellene ereszd el a hajam azt felgyújtani a Kossuth téri Nagycírkuszt! Égjenek benn a francba..


Az MSZP t felesleges szidni mert én annó a fizetésemből havi 50-60 ezret el tudtam tenni! És +4 ingyen szakmát kaptam ez a rendszer mit ad ? Az emberek csontját rágcsálja még mindig de meddig türünk??

2012. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
15%

"Csak annyit tudsz amennyit a szélsőjobbos médiából hallasz! "


Magyarországon 90%-os túlsúlyban van a ballib média....



Akik a 14 kilőtt szem-re rákérdeztek, mert nem hiszik :

akkor azt hogyhogy elhiszik, hogy a fidesz csinálta a balhékat ?

Tényleg érdekelne.


Nem mintha meglepne, a baloldal mindig is a kettősmércéről volt híres.

2012. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

1. 1 megvakított ember volt valóban bocsi, na de EGY IS SOK!


2. Aki most vissza sírja az MSZP-t annak elmondom ők is csak rápakolnának erre!


3. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy a Jobbikra szavazzon! Hogy miért? Merül fel a kérdés. Azért

mert látszik, hogy ők legalább még nincsenek a pénz hatalmában, sajnos megeshet, hogy ők is bele esnek de ez nem valószínű. A Jobbik se nem cigány se nem zsidó ellenes, ezt csak a szélső balos lapok írják (Népszava, RTL, TV2) a Jobbik csak annyit mondott, hogy a cigányok elvadultak meg kell őket fékezni! A zsidó kérdésről meg csak annyit, hogy én nekem van zsidó ismerősöm és full normális AZONBAN el kell ismerni, hogy azok akik az IMF-ben, MSZP-ben, Eu-ban és a Fideszben ülnek azok 60%-ban zsidók és igenis ezért lehet őket utálni, persze nem kell általánosítani, fasiszta van a Jobbikban...-....-.....-....---..-.. DE van az MSZP-BEN, LMP-BEN és a FIDESZBEN IS!


EZért én azt mondom mindenki szavazzon arra az egy pártra amely kimert menni az utcára megvédeni a magyarokat.

2012. szept. 9. 20:51
 37/48 anonim ***** válasza:
46%
sztem volt több (1-2) megvakított is, de jónéhány ember meg maradandó (10-40%-os) látássérülést szenvedett. Őket azért ne soroljuk az ép látókhoz.
2012. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
29%

Én a jobbikra nem fogok szavazni több okból kifolyolag sem!

Férre értés ne essen nem vagyok róma de írom!

1 = A rómákat terorrizálják folyamatosan, többek közt a normálisakat is akiknek semmi köze a cigánybünőzéshez!


2= Melegek Lezbikusak már nekik nem is emberek olyan emberekről tesznek alkotnak itéletet hogy az szánalmas.. és van nagyon sok jobbikos aki meleg és lezbikus csak nem merik felvállalni magukat mert gyáva sz@rok!


3= Keltik a balhét ha kell ha nem még mindig a tiltott ruhákat viselik bakkancs stb.. csendőrség meg iylenek ugye? Az az idő elmult fejlődünk ennyi..


4= Akinek az autóján nincs magyarcímeres matrica vagy nem tesz fel kokárdát már 15. én az már zsidó német meg minden stb.. Csak a helyzet az hogy Magyarországon nincs magyar ember!!!!


Az a magyar aki Magyar állampolgár és magyarnak valja magát valamikor az 1800 as években volt magyar már nincs mindenkiben van ilyan olyan vér..


És nem szeretem ha embereket a hajuk színe vagy a beállítotságuk miatt itélnek szólnak meg..

Ennyit a jobbikról! És én ezzel nem akarok senkit bántani ez az én véleményem.


A fidesz az mindig is népzsigerelő volt!

Én meg maradok az MSZP nél nekem ők adtak szakmát munkát lakást és mindent! :)

2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

A Jobbik nem terrorizált senkit ezt csak a szélső balos barom lapok írják mint a Népszava, RTL stb...


A Jobbik senkinek nem mondta, hogy: "Phhfúj b*zi" csak a meleg felvonulás ellen van ÉS ami a legfontosabb, hogy egy párt nem egyenlő a szavazóival!


Lásd: Az MSZP szavazói közt is vannak normális és értelmes emberek.

2012. szept. 10. 13:30
 40/48 anonim ***** válasza:
55%

Persze hogy vannak sőt én annó a Jobbiknak is szereztem a kopoktatócédulákat és delegált is lettem majdnem!

Csak tudod amit fentebb írtam szerintem nem attól lesz valaki hogy van 4-5 gyereke és normális családi életet él!

Én is szeretek bulizni haverokkal barátokkal stb.. és nem azt nézem hogy meleg bi vagy lezbikus mert pont lesz@rom jó barát és jó ember legyen ennyi..


De amig az emberekbe ez nem lesz meg addig összetartás sem lesz..

Bocsánat! A felvonulásokkal én sem értek egyet, de ha már van akkor egy jó bulit kellene csapni utána ami kint is van külföldön.. és nem itélkezni senki felett a genetikát nem lehet megváltoztatni ezt mostmár illene tanítani általános iskolákba is !

És a felnött embereknek ezt tudni kellene !!! Vagyis illene mert abszurdum ami itt az országban folyik.


Azért elitélni valakit mert lila kék piros vagy zöld a haja.. és mert divatos? Mindenkinek a magánügye senkinek semmi köze hozzá.. csak hát ugye mi mindig másokkal foglalkozunk :((

2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!