Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktorról mi a véleménye...

Orbán Viktorról mi a véleményetek, így 20 év ismeretében?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy egy hisztis ovis szintjén viselkedik. (ez az én véleményem, a kérdésre ez a válaszom, nem kötelező egyetérteni)
2009. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
ál jobboldali, romlott narancsseggű
2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Jó-közepes miniszterelnök volt, nem szeretem a stílusát és a világnézete sem áll közel hozzám, de a többi lehetőség (Fercsi, Gordonka és a többi szoci mágus) szerintem rosszabb nála. Mivel valamennyire népszerű, ezért alkalmas arra, hogy "közös nevező" legyen a jobboldal számára, így szerintem megfelelő miniszterelnökjelölt 2010-ben. Nem tartom kiöregedettnek, még csak 46 éves, a legtöbb miniszterelnök ilyen idős korban kezd kormányozni. Szerintem azért tűnik sokak számára komolytalannak, mert komolytalan szerepben (ellenzék) kénytelen politizálni már 7 éve.
2009. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Annak idején, amikor feltűnk a politikában, meg voltam róla győződve, hogy egyszer még lesz valaki, és hogy érdemes lesz rá odafigyelni, hogyan fejlődik a karrierje. Már régóta nem figyelek rá, sőt elvesztegetettnek tartom azt is, amit ráforditottam. Egyetlen haszna van az egész történetnek: megtanultam, hogy a legtisztábbak is extrém rövid idő alatt be tudnak piszkolódni. De hát a saját naivitásomért csakis én vagyok a felelős.
2009. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

"Egyetlen haszna van az egész történetnek: megtanultam, hogy a legtisztábbak is extrém rövid idő alatt be tudnak piszkolódni. De hát a saját naivitásomért csakis én vagyok a felelős."


Tiszta embereket ne a politikában keress.

2009. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem a politika mocskos, hanem azok akik művelik. Likud Viktor is. 2x szavaztam a fityeszre. Sajnos.
2009. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Tudtommal a kérdező VÉLEMÉNYT kérdezett, ami mindenkinek más, akkor minek lepontozni? Attól még Viktor nem lesz szimpatikusabb, ha az istenítői meg a fideszhuszárok lepontoznak.
2009. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
A XX. és a XXI. század legnagyobb magyar politikusa.
2009. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
Kedves előző hozzászóló, tegyük hozzá, hogy lehetett volna, ha az elmúlt 7 évben nem ragadt volna bent az óvoda nagycsoportjában. Én sajnos úgy látom, hogy ez a jobb sorsra érdemes ember hisztis, akarnok, képtelen felülemelkedni vélt sérelmeken. Arról nem is szólva, hogy viselkedése, magatartása és gondolkodásmódja az elmúlt 20 év alatt 40-et öregedett. Lehet, hogy még csak 46 éves a valóságban, de a megnyilatkozásai és a stílusa 76-ot mutat. Írom ezeket azok után, hogy sokáig bíztam egy dinamikus, fiatal, lendületes országvezetésben és már '98-'02 között sem azt mutatta. Nagy kár.
2009. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
jóképű férfi volt, az is maradt. :)
2009. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!