Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat tudtok...

Milyen telefonokat tudtok ajánlani az alábbi feltételek ismeretében?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a legfontosabb, hogy a telefon mindig kiírja a főoldalon az aznapi teendőket idővel ellátva! Ezen kívül Bluetooth, fényképező és internet mindenképpen legyen rajta, annak is örülnék, ha rezisztív kijelzős lenne(kapacitív semmiképp se legyen), de ha gombjai vannak az se a vég.
2011. okt. 18. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rezisztívet már nem nagyon kapsz, a gyártók is rájöttek, hogy szörnyű.
2011. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem keveri a kapacitívval. olyan mazochista nincs, aki inkább a rezisztívet választaná


amúgy Telenor One Touch

2011. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha a kapacitív az ami csak bőrre reagál akkor nem keverem és továbbra is rezisztívet szeretnék egyéb esetben bocs a kavarodásért :) jah és köszi a telótippet
2011. okt. 18. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem keverted.

Nem tudom, hol találsz még rezisztív telefont. Esetleg LG Optimus GT540. Ha még árulják. Vagy valami Nokia, ha rezisztív kell, akkor pont neked találták ki. :D

2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából fontosabb lenne, h ne kelljen naptár :D
2011. okt. 18. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Androidra biztos találsz ilyet, Nokiám 8 éve nem volt, így arról nem tudok nyilatkozni.
2011. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél Galaxy Note-ot, ahhoz van valami kapacitív írópálcika. :D
2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez mind olyan, h a főoldalon jelennek meg az aznapi teendők, találkozók, stb.?
2011. okt. 18. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem élek ilyennel, de biztos lehetsz benne, hogy válogathatsz közülük.
2011. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nokia C5-03, Lg Optimus GT540, Samsung Omnia 2, HTC Touch HD


talám ezek a legacélosabb rezisztíves telók. De sokkal rosszabb őket kezelni, mint a kapacitívosakat

2011. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!