Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várják egy a romák hogy...

Nem dávid kérdése:

Miért várják egy a romák hogy befogadja és egyenrangúnak tekintse őket magyar társadalom amikor a vezetőik mis meglopnak minket?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 5. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem erőltetett a kérdésfelvetésed. Volt egy ilyen eset. Honnan tudod, hogy több is volt? Ha nem tudod, milyen alapon állított úgy általában, hogy a cigány vezetők meglopnak minket? És még ha igaz is lenne általában, hogy a cigány vezetők lopnak, akkor se lehetne megtagadni egy egész etnikum egyenjogúságát. Ezzel együtt persze ez egy elég szerencsétlen ügy...
2012. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
10 millió? Ennél egy alap bozótszedő is többet keres havonta. És semmi ahhoz képest, amit Gyurcsány és Orbán maffiája összelopott.
2012. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Akit már loptak vagy lopnak a cigányok, vagy tanúi voltak hasonlónak, azok elítélik, elvárják a kormánytól (???), hogy rendet tegyen. Aki nem, az szerint ez nem igaz, a cigányok igen is dolgos, normális emberek akik ugyan annyit tesznek vissza a közösbe, mint amennyit kivesznek. Csak hogy akik ezt mondják, azok... Ugye érted? És persze ettől rögtön rasszista lettem...
2012. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert a vezetőinket is befogadtuk.
2012. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Több száz millió tűnt el, amit a felzárkóztatásukra szántak.Teljesen mindegy, az alapvető viselkedési normákat nem tudják betartani.
2012. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez a "probléma" csak a szélsőséges politikában létezik.


Hülyét mindenhol pofánvernek ha cigány ha nem.

nem egy cigánytelepülésen laktam már mielőtt eljutottam pestig, soha semmi problémám nem volt egyikkel se.


Van egy mentalitásuk, meg egy szokásrednszerük, ahogy a magyarnak is, azt tudni kell használni és ennyi.


Érdekes, ha elmennek az emberek nyaralni akkor nem kezdenek el hőzöngeni, hogy pl mekkora parasztok már az olaszok mert állandóan ordibálnak.

2012. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6: az utolsó két mondatodra reagálva muszáj belinkelem az ex jobbikos képviselő nyaralását:


http://www.youtube.com/watch?v=KXxwF0rNRIs

2012. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6.


Elarulnád melyek voltak ezek a települések, ahol a romákkal nincs semmi gond.

Illetve mi a véleményed arról, h a miskolci Avas telepre beköltöző fészekrakó cigányok beköltözése óta mindennaposak a lépcsőházban történő vizelések, székelések?

vagy esetleg téged ez nem zavar/zavarna így erre alapoztad a kijelentésed, mely szerint soha, semmi gond nem volt?

2012. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
A saját vezetőink is meglopnak minket.
2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a miskolci Avas telepre beköltöző fészekrakó cigányok beköltözése óta mindennaposak a lépcsőházban történő vizelések, székelések?"


Meg a betörések, illegális lakásfoglalások, a lakók zaklatása, és miegymás. Miskolci vagyok, tudom, mi folyik nálunk.


A cigányok egymást is meglopják.

2012. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!