Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan. Akik 2010-ben...

Most komolyan. Akik 2010-ben a Fideszre szavaztak, és köpködtek az MSZP-re, most képesek lesznek megint a szocikra szavazni? Az ilyen embereknek nincsenek elveik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Akik 2002-ben az MSZP-re szavaztak, és köpködtek az Fideszre, 2010-ben képesek voltak megint a Fideszre szavazni.
2012. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

De milyen ok lenne arra - egyeni erdeken kivul, hogy az Mre szavazzanak?

Tan csodas atalakulason mentek keresztul a tagjai, akik kepesek lennenek jobb helyzetbe hozni az orszagot?

2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én sem az MSZP-re, sem a Fideszre nem szavaznék, csak válaszoltam, hogy nálunk ez bevett szokás, nincs benne semmi meglepő, nagyon hamar felejtenek az emberek.
2012. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
(amúgy nem magamban beszélgetek, a másik válaszoló is 72%-os)
2012. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Te milyen elvekről beszélsz itt?Szerinted az ország java része kiváncsi a Fideszre,a történtek után?Gondolkozz már egy cseppet.(Egyébként én is 72%-os vagyok)

2012. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Elég skizofrén ez a téma
2012. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Kizártnak tartom, hogy bárki is az említett két párt valamelyikére szavazna. És egyetlen embertársamról sem vagyok képes ekkora fokú sötétséget feltételezni.
2012. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ettől óvja meg a Jóisten Magyarországot. "Orbán Viktor miniszterelnök pénteken az MR1-Kossuth Rádió 180 perc című műsorában elmondta: "nem akarok senkit sem ijesztgetni, de Matolcsy György nemzetgazdasági miniszternek az asztalfiókjában jó néhány terv lapul még"
2012. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pro Patria ***** válasza:
87%

Kedves 17:57-es válaszoló!


"Kizártnak tartom, hogy bárki is az említett két párt valamelyikére szavazna. És egyetlen embertársamról sem vagyok képes ekkora fokú sötétséget feltételezni."

- Pedig az emberek szavazatainak a legjava e két párt között oszlik meg.

2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A 2010 es választáskor a Fidesz szavazók rászabadították az egyik kontárt az Országra utána meg ez a kontár rászabadította az Országra a másik kontárt, Ez a kormány a kontárok és unortodox idióták gyülekezete.Adhatott volna a Jóisten okosabbakat is.
2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!