Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan. Akik 2010-ben...

Most komolyan. Akik 2010-ben a Fideszre szavaztak, és köpködtek az MSZP-re, most képesek lesznek megint a szocikra szavazni? Az ilyen embereknek nincsenek elveik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Politikai értelemben vett elvei, azaz eszméi a lakosság 98 százalékának nincsenek. Érzelmi alapon szavaznak, mindennemű tájékozódás nélkül. Meg is van az eredménye.
2012. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dick Esmen ***** válasza:
38%
Persze hogy képesek lesznek,és akik rájuk szavaznak azok meg is érdemlik.
2012. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
De én nem érdemlem meg!
2012. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

1 biztos a fideszre épeszű ember nem szavaz

a magyar történelem alatt nem voltak még ilyen adóterhek

a jövedelmed 60%+ lecsengeted és nő a szar

ennél bárki jóbb

2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Néha érzem úgy, hogy az unortodox eszelőset takar.
2012. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szavaztam először az MDF-re, rájöttem nem jó. Szavaztam az MSZP.re, az sem tetszett. Aztán szavaztam a FIDESZ-re, de már akkor láttam, hogy a munkások ellen dolgozik. Aztán már nem sok választás volt, megint szavaztam az MSZP-re. Akkor még az elején jó volt, de később már láttam, hogy ez sem jobb mint eddig, így legközelebb már nem szavaztam senkire mint sokan mások, így lett 2/3-a a FIDESZ-nek. Ezek közül már biztos, hogy egyikre sem szavazok, de valakire fogok, csak még nem tudom kire. Elvből én nem szavazok egy pártra sem. Mondja meg mik az elképzelései, ha jónak tartom arra szavazok, ha nem, másra, és majd ha azt jól csinálja, szavazok rá máskor is.
2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mondok egy példát miért van ez így. Ott van anyósom. Azt mondta neki a lánya és a másik veje, hogy a Fideszre kell szavazni. Őrájuk hallgat inkább mindig mint énrám, hát arra szavaz. Most szidja a Fideszt. Kérdezem tőle, hogy nem maga szavazta meg?:))) Fogalma sincs szerintem. Most ha van aki Mszsp-s, sok olyan embert rá tud venni, hogy arra szavazzon akinek halvány elképzelése sincs mi is történik. Nekem sincs persze, de én legalább annyit tudok, hogy a 2/3-ad nem jó és az összes eddigi párt már leszerepelt.
2012. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon remélem hogy Bajnai Gordont meg tudják győzni arról hogy van olyan erő Magyarországon aki mögé áll és támogatja teljes vállszélességgel egy szakértői kormány felállításában és ő ezt elvállalja.


Remélem hogy felismerik a Magyar emberek hogy az ilyen önjelölt képzetlen együgyű hőzöngés mint amit az elmúlt két év során tapasztalhattunk nem használ a Magyar emberek nagy többségének(munkások földmunkások kisemberek) nem használ az Ország külföldi megítélésének és nem használ általában a Magyarságnak sem,

ezért fogjunk össze egy baloldali erő létrehozására amelyik képes lesz megnyerni a választást és lesz bennük akarat arra hogy Bajnait kérjék fel egy szakértői kormány megalakítására és lesz bennük elkötelezetség arra hogy ne avatkozzanak bele a szakértői kormány munkájába,

csak ebben az esetben lehet reménye Magyarországnak a kiszámítható sok okos lépés után a fellendülésre.


Bajnai már bizonyított! A 2009 es évben dúlt a gazdasági világválság javában, Magyarország nagyon rossz helyzetben volt a megalakult Bajnai kormánynak erősen korlátozottak voltak a lehetőségei! és Bajnai ezek ellenére is tudott eredményeket felmutatni!


szinte az egész világ elismeréssel beszélt az elért eredményeiről a válságkezeléséről, pedig nem tett mást mint higgadtan okosan kiszámíthatóan és szakmai alapon döntött. Nem kellenek ide világrengető nagy forradalmi ötletek (un ortodox) csak a jól bevált kipróbált okos szakmailag megalapozott intézkedések sorozatára van szükség.


Magyarországot a történelme során mindig a politikusok vitték bele a bajba! eljött az idő hogy végre szakemberek kormányozzák az Országot.

2012. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Természetesen egyik pártra sem szavazok. Anno még Fideszre nyomtam, de már a múltkori szavazáson is a Jobbikra ikszeltem. Ez így is fog maradni, csak az idióták szavaznak MSZP-re vagy Fideszre...
2012. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!