Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg elszabadult?

Tényleg elszabadult?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 10. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy rendkívül nívótlan liberál populista cikk.

Én mindkét oldalról olvasok, de az ilyet általában átlapozom.

Tipikusan az a hangvétel: szégyelljék csak magukat ezek a rasszista bunkó magyarok. Köszi, én ebből nem kérek.

2009. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
A cikkben sok az igazság.Amióta a Fidesz elvesztette a választásokat,csak uszítani tud.És teljesen világos,hogy Orbán diktatúrát akar.Erre ékes bizonyíték,hogy a kettős állampolgárságról szóló népszavazás előtt,ha jól emlékszem,Navracsics mondta,hogy ha a külhoni magyaroknak is lesz szavazati joguk, a Fidesz 20 évre bebetonozza magát a magyar belpolitikába.A TV-ben személyesen hallottam.Ez lenne a demokrácia ?Egyetlen párt sem volt a rendszerváltás óta,amelyikben az elnöknek nem volt riválisa,és egyetlen pártvezért sem istenítettek így a hívei,mint OV-t.Az a baj,hogy sokan nem gondolkoznak reálisan.hanem vakon,elhiszik,amit a médiában hallanak.Mielőtt valaki megvádolna,hogy MSZP-s vagyok,közlöm,hogy egyik párttal sem szimpatizálok,és MSZP-s sem voltam soha.
2009. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szar propagada szöveg a jól fizetett bértollnokoktól.
2009. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Kár volt a Fidesz kommunikációs stratégiáját átvenni. Az a baj, hogy annyira hülyék, hogy nem látják, hogy csak még mélyebbre süllyednek ezzel.

Egyébként a cikk egy szar. Már elnézést a kifejezésért...

2009. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Bolgár György, mint liberális :)))

Ki az aki elég kommunista neked? Lenin?

2009. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Bolgár úr fajgyűlölő, a magyarokkal kibékíthetetlen ellentétet érez. Magyar állampolgárként ez következetlennek tűnik. Ez azonban legyen az ő baja, olvassák őt a mazochisták, és legyen az életük a hitük szerinti.

Kívánom, hogy Bolgár úr könyvdedikálásán álljanak sorban az olvasók - Bayer Zsolt valamelyik művével.

2009. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A cikk írójára azt tudom mondani, amit Napóleon mondott egyik miniszterének: harisnyába bújtatott sz a r.

Méghogy a cigóterror nem mindennapos és nem mindnenhol? A k u r v a életbe már, úgy birom amikor olyanok nyilatkoznak a cigókról, akik max vitrinben meg a tévében láttak belőle. Rohadjon el minden liberális, azt mondom, és igen,örülnék neki ha elszabadulna a pokol. Pár féreg megérdemelné a golyót. A cikk írója is.

2009. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Egy balos lapban naponta olvasni ennyi ocsmányságot, mert végül is ez megy nekik a legjobban: a hangulatkeltés. Igazából az a legszomorúbb, hogy ezt sokan el is hiszik. Pedig csak menjenek el akármelyik erősen fertőzött faluba kérdezgetni a közbiztonságról, és rögtön kiderülne, hogy bizony az erősen elnyomott cigók, még erősebb elnyomók.

Egyébként ha szélsőjobbos veszély van, akkor a kisebbség miért nem menekül tömegével az országból?

2009. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Az előzőnek igaza van!

A cigók is uniós állampolgárok lettek, tehát még útlevél se kell és mehetnek!

Ha olyan rossz itt a cigóknak és a zsidóknak, miért nem mennek el??

Eddig, amikor a ballib média rasszizmust meg szélsőjobb veszélyt kiáltott, mindig lyukra futottak, mert kiderült, hogy aki bántotta a cigányt, az is cigány volt.

PL. amikor a villamoson szamurájkarddal leszúrták a cigány gyereket és Gyurcsány remegő hangú beszédet mondott a "békés többséghez" szólva, meg békemenetet szerveztek ahol ott volt a ballib értelmiség színe java főlehajtva és összetörve, hogy hova jutott ez az ország, aztán kiderült, hogy aki leszúrta, az is cigány volt!

2009. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bolgár úr tényleg elvetette a sulykot, de hát érthető, ő erre tette fel az életét, ebből él. De azért az a golyó is túlzás, amit itt valaki javasolt neki... Elég lenne a pénzt megvonni tőle.
2009. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!