Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem ért sem egyet a melegfelvonulással, SEM AZ ELLENTÜNTETŐKKEL?

Figyelt kérdés
Minek kell mutogatni magukat? Ezzel nem váltanak ki toleranciát, sőt... Én nem utálom a melegeket, de nem is szeretem. És szerintem ez lenne a normális, nem az hogy felvonulást rendeznek, hanem hogy nem érdekel hogy meleg. A másik viszont, hogy mire volt jó ez az ,,enyhén,, primitív ellentüntetés?

2012. júl. 8. 00:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem te vagy. Én nem bántom őket, csak ne tolják az arcomba ilyen erőszakosan a másságukat. Attól meg, ha megdobálják őket nem lesznek sem heterók, sem intelligensebbek, ugyanúgy fognak kérkedni azzal, amivel nem kellene. Mindenki hagyjon békén mindenkit.
2012. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem te vagy az egyetlen. Nekem nincs bajom a melegekkel amíg nem kezdenek nyomulni. Bár ezzel a felvonulással úgy vagyok legyen nekik ez az egy nap Karácsony, max. nem megyek arra abban az időben (nem kötelező nézni őket meg ha nem érdekel ez a felvonulás minek nézném!?). Utána meg mindenki éli a megszokott hétköznapokat...
2012. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Én is így vagyok. Nekem semmi bajom a melegekkel, van is meleg barátom, viszont ezzel a tüntetéssel úgy sem érnek el semmit, a korlátolt gondolkodású embereknek a véleménye nem fog csak úgy megváltozni. Az ellentüntetők meg egyszerűen szánalmasak. Ha utálják a melegeket (már ez is elég mutatja az intelligencájukat), akkor minek mennek ki oda, miért nem maradnak otthon? ...
2012. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Ott laksz, ahol felvonultak, vagy valami más dolog miatt nem tudtál másfele nézni azalatt a 10 perc alatt, amíg elmentek ott, ahol?

A lovasfelvonulással egyetértesz? Nekem valahogy sikerult azalatt nem elmennem a Várba...:)

2012. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem Te vagy az egyetlen.

Szerintem a szexuális élete, vágyai mindenkinek a magánügye, én se kürtölöm világgá, hogy mivel tud a legjobban lázba hozni a barátnőm, más szexuális életére sem vagyok kíváncsi, így a felvonulást abszolút baromságnak, undorítónak tartom.

Az ellentüntetésről meg igazából annyi a véleményem, hogy feszültségkeltésen kívül semmi értelme, nem kell lesüllyedni a felvonulók szintjére egyszerűen.

2012. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek veled, számomra mindkét tábor primitívnek tűnik.
2012. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 nem dávid ***** válasza:
78%
Szerintem egyik tábor se különb a másiknál... Láttam számtalan videót ahol az ellentüntetők voltak ott és direkt provokáltak. Ezt a problémát úgy kéne kezelni hogy hagyni őket had vonuljanak fel... nah persze elítélem a melegeket de ennek semmi értelme hogy mind2fél provokálja egymást.
2012. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem semmi bajom a melegekkel, amíg magánügynek tekintik a dolgaikat. Még az évi egyszeri felvonulás is belefér nekem, annak ellenére, hogy nem szeretem, mert a Kossuth téren lakom. AMi viszont nem tetszik, hogy minden normális országban ez a felvonulás nyugisan, balhé nélkül lezajlik, csak itt nem. A magyarok jelentős része intoleráns, egymást elfogadni képtelen.

Engem a fent belinkelt videón történtek zavarnak, nem maga a felvonulás.

2012. júl. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyik tábor se különb a másiknál. A melegeket nem tudom megérteni, hogy miért mennek ki az utcára, hisz azt hangoztatják, hogy egyenlőek, de a felvonulással pont az ellenkezőjét bizonyítják. Csak és kizárólag ez provokáció a részükről. Láttam néhány éve képeket a felvonulásról, egyszerűen undorító amit egyesek(!) művelnek. Az ellentábor tagjai pedig egyszerűen primitívek. Trágárkodnak, és dobálják a felvonulást. Személy szerintem ez engem arra emlékeztet, mint amikor a majmok szarral dobálják egymást. Értelmesen is lehetne véleményt nyilvánítani.


Arra az idiótára, aki megrúgta a kutyát remélem ráeresztettek utána vagy négyet.

2012. júl. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!