Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a fekete-, és zölding...

Kik azok a fekete-, és zöldingesek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Múltkor egyik ismerősömmel beszélgettem a pécsi vasútállomáson, volt rajtam egy zöld ing, erre odajött egy idősebb úr, és nekiállt osztani, hogy én hogyan merem ezt viselni, a zöldingesek a feketeingesek s.eggét nyalták, a szüleiket árulták el és ölték meg... Meg még sok süket szöveg. Nem volt beivva az öreg, nem is volt hajléktalan, de mi a sz.arról beszélt?!
2009. júl. 10. 22:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

zöldingesek = nyilaskeresztesek, hungaristák, Szálasi hívei


feketeingesek = olasz fasiszták, Mussolini hívei

2009. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
LOL!!! Nem gondoltam volna... És tényleg ilyeneket csináltak, mint amiket az öreg mondott?
2009. júl. 10. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

ez nézőpont kérdése...erről mindenki mást mond.....a liberálisok, szocik, tehát a baloldaliak (de sokszor még a jobb-közép pártiak is) ugyanazt fogják mondani mint az öreg, magyarul mocskolájk majd őket összevissza.....


a nemzetiek, jobbosok, szélsőjobbosok nem fogják őket mocskolni....


amúgy mellesleg az én meggyőződésem szerint sem csináltak fele annyi mocskot sem, mint amennyit rájuk fognak....


azt meg végképp nemtudom h az öreg hogy keverte ide Mussolini fasisztáit :O...mintha Olaszországban járnánk? :O


Amúgy meg sztem tegyél rá nagy ívben! Talán csak nem kell betiltani a zöld meg a fekete színeket csak ezért!

Mellesleg, én is igen gyakran járok zöld ingben! Pont ezért!

2009. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nulla gáz, hordjál rózsaszín inget, vagy dzsog-inget, arra varrjon gombot a tata. Esetleg viselj vízi vagy Marco pólót.
2009. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Am, úgy volt rajtam az ing, hogy kitűrve, feltűrve az ujjai, és nem volt begombolva, alatta világoskék pólóval, és drapp farmernadrág. Nem nézhettem ki szerintem túl militánsan. :S
2009. júl. 10. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg elmebeteg van akik a ruházat alapján itélkeznek. mondjuk én simán lenyomtam volna az öreget ha beszól nekem...van családja ott ossza az észt. :)
2009. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Barna inget se vegyél fel, mert azt meg a Hitlerjugend viselte!

Vöröset se, mert azok meg bántották a Pál utcaiakat!

Fehéret se, mert azt az úttörők hordták!

Szürkét a munkásőrök viseltek.


Nem kicsit volt beborulva az öreg agyában!

:)

2009. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pirosat lehet, mert arra nyomják che guevarát. :D
2009. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rosenfeld Ferenc válasza:
Nagyon jó. Engem pedig pont az érdekelne, hogy hol lehet (másolat) zöld, fekete és barna inget vásárolni. Én ugyanis szívesen viselném őket. Az ingeket is szeretem, meg hát ugye ...
2013. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!