Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikusok közül eddig kik...

Politikusok közül eddig kik lettek milliárdosok (mi pénzünkből)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
A-tól Z-ig mindenki.
2012. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Orbán biztos ő előtte nem volt gazdag.


Gyurcsány már azelőtt milliomos volt mielőtt politikus volt.


Schmidt Pál is gazdag lett , de ő már a szocializmus idején is vagyonos volt.Csak akkoriban nem hozták nyilvánosságra az efféle dolgokat.

2012. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

"Gyurcsány már azelőtt milliomos volt mielőtt politikus volt. "


Gyurcsány egy pápai panelproliként kezdte...

2012. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nem dávid ***** válasza:
7%
mindegyik
2012. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem sajnálná tőlük ha rendesen vezetnék ezt az országot.


Ha normálisan vezetnék és nem ilyen kontár módon akkor megérdemelnék azt a pénzt.


De így...

Legyél adócsaló , bankrabló , sikkasztó de politikus az SOHA.

2012. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyik. Én még politikust szegényen távozni nem láttam, pedig mind kopasz plcsával került oda.
2012. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem a milliárdosok érdeklenek (akinek 1 000 000 000-nál több a vagyona). Beperelem őket.
2012. júl. 8. 10:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted, de ahhoz bizonyíték is kellene, amit elég nehéz szerezni, mert minden szépen le van papírozva.
2012. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Azért milliárdos nem biztos de sokszáz milliót már jópár politikus összeszedett!


A fideszes fiúk nagy részének még soha nem volt állása és százmilliókat szedtek össze a politizálásból!

Lásd Lázár aki évente tízmilliókat keres a bérrel, juttatásokka, költségtérítésekkel, lakással stb együtt!

Neki csak a hivatalos jövedelme amit ismerünk százmilliókban mérhető!

De a legtöbben földeket, állásokat, lakásokat adtak a családtagjaiknak, rokonaiknak így van olyan aki családilag már milliárdos lett!


Most mondhat bárki bármit de akkor már inkább legyen valakinek értelmes munkája és utána legyen politikus(most nem az ügyeskedő vállalkozói előéletre gondolok ahol állami pénzekből gazdagodott meg). Lásd Pintér, Gyurcsány meg a többiek...


Én spec ezért fogadtam el jobban Bajnait, Járait. Ők legalább értettek is ahhoz amiről beszéltek... Kicsit jobban is csinálták...

2012. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Beperelem őket. Itt a bizonyíték, itt élünk, ez a lepukkant ország.
2012. júl. 8. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!